Panenka Fofuchas veterinářka Paula Educa Obleč ji sama od 6 let

Popis produktu

Panenka Fofuchas - veterinářka Paula je originální panenka pro kreativní dívky, která je vhodná od 6 let. Balení Fofuchas Educa obsahuje pěnové tělíčko panenky, které děti mohou oblékat, 5 plastových listů různých barev, na které si děti nakreslí části oblečení podle přiložených vzorů, lepicí pásku, kartonové části, nálepky očí a úst a návod k použití. Pomocí všech těchto součástí si děti nakreslí a vystřihnou oblečení, do kterého pak svou panenku obléknou. Panenka se skládá z jednotlivých částí, které je třeba vystřihnout, přilepit, složit a nastavit podle přiloženého návodu.

Výsledkem kreativní hry vašeho děvčátka tak bude veterinářka Paula oblečená v typickém zeleno-bílém oblečení, která má i vlastního bílého pejska - pacienta na vodítku. Výška panenky je 30 cm a její výroba je pro dítě velká zábava. Fofuchas s velkýma očima a krásným úsměvem je skvělým dárkem pro vaše tvůrčí holčičku. Děti k vlastnoručně vyrobené panence mají zvláštní vztah, protože zábava začíná již při její výrobě, nejen při hře na veterinářku.

Dětská panenka Educa Fofuchas se skládá jednoduše, děti nabývají jistou zručnost při manipulaci s malými předměty. Posilují jemnou motoriku a zároveň si pěstují trpělivost a preciznost práce. Španělská společnost Educa se zaměřuje na produkci dětských společenských her a puzzle. Panenka pro dívky Fofuchas Paula je kvalitní evropský výrobek, který splňuje přísné evropské kritéria. Dopřejte své malé slečně radost z vlastnoruční výroby panenky, se kterou se zabaví již při jejím stavění a ještě více při pozdější hře na veterinářů.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 6 let
PůvodSpain
Rozměry balení34*30*7 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné