Panenka Emma pije čůrá a koupe se Mon Grand Poupon Corolle 36 cm s modrýma mrkacíma očima a 3 doplňky od 24 měsíců

Popis produktu

Výjimečná panenka z dílny francouzské značky Corolle Emma Mon Grand Poupon je připravena posadit se na nočník! Jako jediný e-shop na trhu vaše děti potěšíme krásnou panenkou s neuvěřitelně propracovanými detaily, charakteristickou vanilkovou vůní a množstvím doplňků. Panenka Emma v okouzlujícím růžovém oblečení pro děti od 2 let se díky péči vašeho děťátka naučí pít z láhve a čůrat do nočníku. Každá hra s panenkou začíná krmením z láhve a pokračuje tím, že děťátko posadí panenku Emmu na nočník a zmáčkne její bříško. Panenka se vyčůrá do růžového nočníku a je připravena na voňavou koupel. Veselá modrooká panenka Corolle s 3 doplňky – nočníkem, láhví a dudlíkem, navíc zavírá oči, když leží na zádech, díky čemuž ještě více připomíná péči o skutečné miminko.

Překrásná panenka Emma Mon Grand Poupon s velkýma modrýma očima má velikost 36 cm a do náruče vašeho děťátka padne jako ulitá. Hra s panenkou bude nezapomenutelná nejen díky dokonalé velikosti panenky, ale také díky neuvěřitelně propracovaným detailům, jemné vanilkové vůni a množství doplňků, které vám značka Corolle přináší. Vaše děti mohou spolu s originální panenkou Emmou trénovat v chození na nočník, díky čemuž se rychle zbaví plenek a zároveň si skvěle zahrají. Prostřednictvím hry s panenkou Corolle se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Prvotřídní materiály příjemné na dotyk i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během níž si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační schopnosti. Panenku Corolle myjte ručně s použitím jemného tekutého mýdla a hadříku a oblečení perte ručně při maximálně 40 °C.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • s nočníkem, láhví a dudlíkem
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 24 měsíců
  • modré oči a růžové doplňky
  • velikost 36 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40 °C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška36 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.