Panenka Eloise Pink jde do postýlky Mon Grand Poupon Corolle 36 cm s modrými mrkacími očima a 4 doplňky od 24 měs

Popis produktu

Přichází čas na slaďoučký spánek! Krásná panenka Eloise Pink z dílny francouzské značky Corolle je připravena poslechnout si pohádku na dobrou noc od vašeho děťátka. Jako jediný eshop na trhu vaše děti potěšíme krásnou panenkou Corolle s dokonale propracovanými detaily, jemnou vanilkovou vůní a obrovským množstvím příslušenství. Rozkošná modrooká panenka pro děti od 2 let je oblečena v nádherném růžovém pyžamku s krásnými detaily, ve kterém bude usínat jako v bavlnce. Panenka Eloise si k vám domů přinese 4 doplňky, které jí pomohou sladko usnout - zubní kartáček a zubní pastu na večerní hygienu, měkoučkou deku a ilustrovanou knihu, která dětem pomůže panenku správně uložit do postýlky. Tam může panenka Eloise zamhouřit své mrkací modré očka a přitulí se k děťátku, se kterým si už od prvního momentu vytvoří pouto na celý život.

Krásná panenka Eloise od Corolle má velikost 36 cm a je dokonale přizpůsobena dětem od dvou let. Díky své velikosti, měkkému tělíčku a nádherné vanilkové vůni padne do náruče vašeho děťátka jako ulitá. Děti si díky panence Eloise osvojí večerní rutinu a do postele se budou ukládat spolu se svou novou panenkou. Prostřednictvím hry s panenkou Corolle se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Prvotřídní materiály příjemné na dotyk i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během níž si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační schopnosti. Panenku Corolle perte ručně při maximálně 40°C pouze s použitím jemného tekutého mýdla a sušte na vzduchu.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jak vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 24 měsíců
  • modré očka
  • 4 doplňky
  • velikost 36 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40°C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška36 cm
Balení v kartonu A/NAno
NoteVanilla scent
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.