Panenka se zvuky MiniKiss Smoby na koupání 27 cm růžová od 12 měsíců

Popis produktu

Dětská panenka MiniKiss je skvělou hračkou na koupání do vany. Je vhodná pro každé dítě již od 12 měsíců. Má výšku 27 cm a vydává zvuky po ponoření nožiček do vody. Na suchu zvuky nevydává. Je vyrobena ze speciálního rychleschnoucího materiálu a má příjemné a měkké tělíčko. Vydává až 3 druhy zvuků - směje se, dává pusinky a žvatlá. Dětská panenka MiniKiss od francouzského výrobce hraček Smoby má krásnou milou tvářičku. Panenka pro děti MiniKiss je oblečena v rozkošných růžových dupačkách a plášti s kapucí. K panence pro děti lze dokoupit různé oblečení, a tak ji dítě může převlékat. Funguje na 3 AA / LR03 baterie.

Panenka je vhodná již pro nejmenší děti od 12 měsíců právě díky její příjemnému vzhledu a měkkému provedení. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Panenka MiniKiss je vyrobena z na dotek jemného gumového materiálu. realistický vzhled a krásný uhrančivý pohled velkých modrých oček. Panenka má měkké tělíčko, které děti rádi objímají. Určitě si získá srdce každé malé princezny. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupi, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení a hry s dětskou panenkou děti napodobují dospělé a učí se jak dávat lásku ostatním. Koupání se s touto úžasnou panenkou stane skvělou hrou a rázem se chvíle strávené ve vaničce stanou velkou zábavou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu27 cm
Celková výška27 cm
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.