Panenka Bébé Chéri na oblékání Mon Grand Poupon Corolle s modrýma mrkajícími očima 52 cm od 24 měsíců

Popis produktu

Ikonická panenka Bébé Chéri z dílny francouzské značky Corolle se od prvního momentu stane nejlepší přítelkyní vašeho děťátka. Jako jediný e-shop na trhu do náruče vašich dětí vložíme jedinečnou panenku Bébé Chéri, která poprvé spatřila světlo světa v roce 1980 a stala se tak vůbec první panenkou této prestižní značky. Tato výjimečná panenka ve velikosti novorozence je určena pro děti od 2 let a má důkladně propracované detaily. Děti si ji zamilují také díky jemné vanilkové vůni a perfektní velikosti. Právě velikost je to, co děti na měkoučké panence Bébé Cheri upoutá. Panenka vysoká 52 cm dětem umožní oblékat jí šaty skutečného miminka! Každou hru s touto panenkou Corolle tak umocní oblékání vlastních šatů, ze kterých už děťátko vyrostlo či šatů mladšího sourozence. Děti si však zamilují i ​​modré mrkají oči, které se zavřou vždy, když děťátko uloží panenku do postýlky. Vaše děťátko si díky prvotřídním materiálům, perfektnímu provedení a laskavému výrazu vytvoří s touto panenkou pevné pouto, které přetrvá.

Tato legendární panenka Bébé Chéri o velikosti 52 cm a modrýma očima padne do náruče vašeho děťátka jako ulitá. Péče o ni bude díky prvotřídnímu zpracování a nádherné vůni připomínat péči o skutečné miminko. Panence Bébé Chéri budou děti oblékat vlastní šaty či oblečení pro miminka ve věku 3 měsíců, ze kterého už vyrostly. Hra s panenkou ve velikosti novorozence bude díky těmto vlastnostem nezapomenutelná a dětem přinese spoustu nových zážitků. Panenka Corolle je dokonale přizpůsobena věku děťátka po všech stránkách. Prostřednictvím hry s panenkou Corolle se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Prvotřídní materiály příjemné na dotek i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během které si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační dovednosti. Panenku Corolle perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla a sušte na vzduchu.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pyšnit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od pečlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou naleznete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • vhodná k oblékání dětských šatů
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 24 měsíců
  • modré oči
  • velikost novorozence 52 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40 °C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška52 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.