Panenka Bébé Chéri na oblékání Mon Grand Poupon Corolle s modrýma mrkajícími očima 52 cm od 24 měsíců

Popis produktu

Ikonická panenka Bébé Chéri z dílny francouzské značky Corolle se od prvního momentu stane nejlepší přítelkyní vašeho děťátka. Jako jediný e-shop na trhu do náruče vašich dětí vložíme jedinečnou panenku Bébé Chéri, která poprvé spatřila světlo světa v roce 1980 a stala se tak vůbec první panenkou této prestižní značky. Tato výjimečná panenka ve velikosti novorozence je určena pro děti od 2 let a má důkladně propracované detaily. Děti si ji zamilují také díky jemné vanilkové vůni a perfektní velikosti. Právě velikost je to, co děti na měkoučké panence Bébé Cheri upoutá. Panenka vysoká 52 cm dětem umožní oblékat jí šaty skutečného miminka! Každou hru s touto panenkou Corolle tak umocní oblékání vlastních šatů, ze kterých už děťátko vyrostlo či šatů mladšího sourozence. Děti si však zamilují i ​​modré mrkají oči, které se zavřou vždy, když děťátko uloží panenku do postýlky. Vaše děťátko si díky prvotřídním materiálům, perfektnímu provedení a laskavému výrazu vytvoří s touto panenkou pevné pouto, které přetrvá.

Tato legendární panenka Bébé Chéri o velikosti 52 cm a modrýma očima padne do náruče vašeho děťátka jako ulitá. Péče o ni bude díky prvotřídnímu zpracování a nádherné vůni připomínat péči o skutečné miminko. Panence Bébé Chéri budou děti oblékat vlastní šaty či oblečení pro miminka ve věku 3 měsíců, ze kterého už vyrostly. Hra s panenkou ve velikosti novorozence bude díky těmto vlastnostem nezapomenutelná a dětem přinese spoustu nových zážitků. Panenka Corolle je dokonale přizpůsobena věku děťátka po všech stránkách. Prostřednictvím hry s panenkou Corolle se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Prvotřídní materiály příjemné na dotek i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během které si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační dovednosti. Panenku Corolle perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla a sušte na vzduchu.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pyšnit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od pečlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou naleznete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • vhodná k oblékání dětských šatů
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 24 měsíců
  • modré oči
  • velikost novorozence 52 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40 °C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška52 cm
Set produktůNe
gift SS2024SM220304 Fľaška Natur,SM220357 Fľaška
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.