Panenka Bébé Calin Loving & Melodies Features Corolle interaktivní se 4 zvuky a 3 melodiemi hnědé mrkací oči 30 cm od 18 měs

Popis produktu

Jedinečná panenka Bébé Calin Loving & Melodies Features z dílny francouzské značky Corolle je nádherná interaktivní panenka, která vaše děti potěší prvními slovy a krásnými melodiemi. Jako jediný e-shop na trhu do náruče vašeho děťátka přinášíme tuto výjimečnou panenku s vanilkovou vůní, která umí mluvit, vydává 4 zvuky a 3 krásné melodie. Panenka v růžovém pyžamu s nádherným francouzským designem má neuvěřitelně propracované detaily. Dětičky od 18 měsíců potěší slovy mama a papa, ale také krásným smíchem, zvukem polibek a melodiemi, které děti zabaví i uklidní. Interaktivní funkce jsou doplněny asymetrickou tvářičkou panenky, která díky tomuto jedinečnému zpracování působí lidsky a sympaticky. Veselé hnědé oči panenky Corolle vypadají jako živé a během spánku se zavírají, takže hra s panenkou bude dětem připomínat péči o skutečné miminko. Vaše děťátko si díky prvotřídním materiálům, perfektnímu provedení a laskavému výrazu vytvoří s touto panenkou pevné pouto, které přetrvá.

Krásná panenka Bébé Calin se zvuky a melodiemi má velikost 30 cm, díky čemuž dokonale padne do náruče vašeho děťátka, které ji může okamžitě objímat a starat se o ni. Nezapomenutelná hra s panenkou začíná stlačením jejího měkkého bříška, které aktivuje jednu z mnoha funkcí panenky. Panenka Bébé Calin s hnědýma očima a jemnou vůní vanilky je dokonale přizpůsobena věku dítěte po všech stránkách. Prvotřídní materiály příjemné na dotyk přinesou dětem ničím nerušenou hru, během níž si procvičují jemnou motoriku i komunikační schopnosti. Prostřednictvím hry s panenkou Bébé Calin se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Pod krásným designovým oblečením panenky se nachází praktický sáček s odnímatelným elektronickým zařízením, takže panenku můžete i prát, či vyměnit baterie, které jsou součástí balení. Panenku Bébé Calin Corolle perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla a sušte na vzduchu.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • vydává 4 zvuky a 3 melodie
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 18 měsíců
  • hnědé očka
  • velikost 30 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40 °C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška30 cm
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 3 x AG13/LR44 / Vanilla scent
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.