Panenka Bébé Calin Unicorn Corolle s modrýma mrkacíma očima a fazolkami 30 cm od 18 měs

Popis produktu

Nádherná panenka Bébé Calin Unicorn z dílny francouzské značky Corolle je ta nejrozkošnější panenka pod sluncem. Jako jediný e-shop na trhu vám nabízíme tuto jedinečnou panenku s modrýma mrkacíma očima, která je oblečena jako jednorožec. Panenka pro děti od 18 měsíců je připravena na péči, kterou jí vaše děťátko poskytne. Tělíčko panenky je příjemné na dotek i přitulení díky měkkým fazolkám, které panence umožňují samostatně sedět či ležet. Panenka Bébé Calin Unicorn má jedinečné asymetrické rysy obličeje, díky kterým působí lidsky a sympaticky. Veselé modré oči vypadají jako živé, takže hra s panenkou bude dětem připomínat péči o skutečné miminko. Každou hru s touto panenkou Corolle navíc umocní první zoubky i mrkací oči, které se zavřou vždy, když děťátko uloží panenku do postýlky. Vaše děťátko si díky prvotřídním materiálům, perfektnímu provedení a laskavému výrazu vytvoří s touto panenkou pevné pouto, které přetrvá.

Jedinečná panenka Bébé Calin Unicorn má velikost 30 cm, takže do náruče vašeho děťátka padne jako ulitá. Hra s ní bude díky její velikosti, ale zejména krásnému oblečení, jemné pokožce a měkkému tělíčku k nezaplacení. Jedinečnost panenky Corolle se ukrývá i v jemné vanilkové vůni, která uklidňuje a ani po mnoha praních se neztratí. Nádhernou panenku s modrýma mrkacíma očima a zoubky mohou vaše děti krmit, koupat, přebalovat, ale díky obrovskému množství doplňků i převlékat. Panenka Bébé Calin je dokonale přizpůsobena věku dítěte po všech stránkách. Prvotřídní materiály příjemné na dotyk i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během níž si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační schopnosti. Prostřednictvím hry s panenkou Bébé Calin se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Panenku Corolle perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla a sušte na vzduchu.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

 • měkká a lehká panenka
 • s výplní fazolek
 • modré mrkací oči
 • v pyžamu jednorožce
 • jemná vanilková vůně
 • pro děti od 18 měsíců
 • velikost 30 cm
 • detaily přizpůsobené věku dětí
 • ruční praní při maximálně 40 °C
 • nádherný francouzský design
 • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška30 cm
Rozměry balení11*20*34 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,6 kg
Barvafialová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.