Panenka Bébé Calin Marguerite Winter Sparkle Corolle s hnědými mrkacími očima a fazolkami 30 cm od 18 měs

Popis produktu

Nádherná panenka Bébé Calin Marguerite Winter Sparkle z dílny francouzské značky Corolle je ta nejkrásnější panenka pod sluncem, která vypadá téměř jako skutečné miminko. Jako jediný eshop na trhu vám nabízíme tuto jedinečnou panenku s hnědými mrkacími očky a dokonale propracovanými detaily. Panenka pro děti od 18 měsíců oblečená v krásných modrých šatech má sladěnou čepičku a je připravena na péči, kterou jí vaše děťátko poskytne. Tělíčko panenky je příjemné na dotyk i přitulení díky měkkým fazolkám, které panence umožňují samostatně sedět či ležet. Panenka Corolle má jedinečné asymetrické rysy obličeje, díky kterým působí lidsky a sympaticky. Hnědé očka vypadají jako živé, takže hra s panenkou bude dětem připomínat péči o skutečné miminko. Každou hru s touto panenkou Corolle navíc umocní i mrkající oči, které se zavřou vždy, kdy děťátko uloží panenku do postýlky. Vaše děťátko si díky prvotřídním materiálům, perfektnímu provedení a laskavému výrazu vytvoří s touto panenkou pevné pouto, které přetrvá.

Jedinečná panenka Bébé Calin Marguerite Winter Sparkle má velikost 30 cm, takže do náruče vašeho děťátka padne jako ulitá. Hra s ní bude díky její velikosti, ale i dokonale propracovaným detailům, jemné pokožce a měkkému tělíčku k nezaplacení. Jedinečnost panenky Corolle se ukrývá i v jemné vanilkové vůni, která působí uklidňujícím a ani po mnoha praních se neztratí. Nádhernou panenku s hnědými mrkacími očky mohou vaše děti krmit, koupat, přebalovat, ale díky obrovskému množství doplňků i převlékat. Panenka Bébé Calin je dokonale přizpůsobena věku dítěte po všech stránkách. Prvotřídní materiály příjemné na dotyk i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během níž si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační schopnosti. Prostřednictvím hry s panenkou Bébé Calin se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Panenku Corolle perte ručně při maximálně 40°C pouze s použitím jemného tekutého mýdla a sušte na vzduchu.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jak vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • s výplní fazolek
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 18 měsíců
  • hnědé očka
  • velikost 30 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40°C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Celková výška30 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...