Panenka kosmonaut Sweet Heart Astronaut Corolle s hnědýma očima a snímatelnou kapucí s anténou 30 cm od 9 měs

Popis produktu

Panenka Corolle letí do vesmíru! Jedinečná panenka Sweet Heart Astronaut z dílny francouzské značky Corolle si už od prvního momentu najde stálé místo v srdci vašeho miminka. Vaše děťátko potěšíme krásnou novou panenkou s originálním francouzským designem jako jediný e-shop na trhu. Pevné pouto s úžasnou panenkou si děti vytvoří již od prvního okamžiku, a to nejen díky jemným materiálům, které jsou příjemné na dotek i pohlazení, ale také díky důkladně propracovaným detailům, na které si designéři v Corolle potrpí. Panenka Sweet Heart Astronaut je oblečena v bílých dupačkách se vzorem, ale její velkou předností je čepice s anténkami, díky čemuž vypadá jako kosmonaut. Panenka-kosmonaut Sweet Heart Astronaut je vysoká 30 cm, takže je ideálním společníkem pro všechny dětičky od 9 měsíců. Hnědé, realisticky působící oči panenky a dokonale vystižené detaily úst a nosíku dělají z panenky Sweet Heart Astronaut panenku, která na první pohled vypadá jako skutečné miminko. Nejkrásnější panenka Corolle je jako stvořená na první hry, které později vedou k péči o panenku. Její lehké a měkké tělíčko se postará o to, že panenku Sweet Heart Astronaut si budou moci vaši nejmenší vzít všude s sebou.

Krásná panenka má bílé pyžamo, které zdobí vesmírný vzor a má také čepici se stříbrnými anténkami, díky čemuž vypadá jako astronaut. Vaše děti během hry přenese děti do fantastické pohádky a získá si je i díky vanilkové vůni, kterou neztratí ani po vyprání. Po panence Corolle budou děti sahat znovu a znovu i díky asymetrické tvářičce, která působí lidsky a sympaticky. Jemné prstíky dětí již při prvním doteku s panenkou objeví různé materiály, které působí přirozeně a díky měkkému tělíčku si už od útlého věku procvičují správný úchop a poznávají různé povrchy. Bezpečnost je v Corolle na prvním místě, takže panenka je dokonale přizpůsobena potřebám dětí od 9 měsíců. Materiál, ze kterého je panenka vyrobena, je velmi příjemný na dotek, téměř jako pokožka. Dětičky mohou panenku objímat, hladit a líbat bez obav o zdraví. Bílá čepička se stříbrnými anténkami lze dát z hlavičky dolů, ale originálním řešením zůstane uchycena na tělíčku panenky. Nemusíte se proto bát, že čepičku ztratíte. Panenku Sweet Heart Astronaut perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla sušte na vzduchu, nikoli v sušičce prádla.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka-kosmonaut
  • jemná vanilková vůně
  • hnědé oči
  • čepice s anténkami
  • pro děti od 9 měsíců
  • velikost 30 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při 40 °C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 9 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška30 cm
Rozměry balení9*23*35 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,04 kg
Barvabílá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.