Panenka Adele Mon Grand Poupon Corolle 36 cm s dlouhými blond vlasy modrými mrkacími očima a hřebenem od 3 let

Popis produktu

Nádherná dlouhovlasá panenka Adele Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle se nemůže dočkat seznámení s vaším děťátkem. Jako jediný eshop na trhu do náruče dětí vložíme krásnou panenku Adele s dlouhými blond vlasy a pronikavýma modrýma očima, která se již od prvního momentu stane jejich nejlepší přítelkyní. Jedinečná panenka s dokonale propracovanými detaily a vanilkovou vůní pro děti od 3 let je oblečena v stylových šatech s krásným designem a nechybí jí ani nádherné doplňky - čelenka, botičky a hřeben, bez kterého se nepohne ani na krok. Právě díky němu bude péče o dlouhé, husté vlasy panenky Adele zajímavější a plná nových podnětů. Vlásky panenky se snadno rozčesávají a vaše děťátko může být dvorním kadeřníkem panenky. Každou hru s touto panenkou však umocní i asymetrická tvářička a modré mrkající očka, které se zavřou vždy, když si panenka lehne na záda.

Překrásná panenka Adele Mon Grand Poupon má velikost 36 cm a do náruče vašeho děťátka padne jako ulitá. Hra s panenkou bude nezapomenutelná nejen díky dokonalé velikosti panenky, ale také díky neuvěřitelně propracovaným detailům, jemné vanilkové vůni a množství doplňků, které vám značka Corolle přináší. Originální panenku Mon Grand Poupon mohou děti nejen díky jejímu hřebínku, ale také díky bohatému příslušenství česat, převlékat, krmit, uspávat či brát na procházky. Panenka Corolle je dokonale přizpůsobena věku dítěte po všech stránkách. Prostřednictvím hry s panenkou Corolle se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Prvotřídní materiály příjemné na dotyk i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během níž si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační schopnosti. Panenku Corolle myjte ručně s použitím jemného tekutého mýdla a oblečení perte ručně při maximálně 40°C.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jak vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • s hřebenem pro panenku
  • blond vlasy a modré oči
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 3 let
  • velikost 36 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40°C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Celková výška36 cm
Balení v kartonu A/NAno
NoteVanilla scent
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...