Kuchyňka s vaflovačem na Horské Chatě Winter Chalett Smoby se sporákem palačinkami a 30 doplňky

Popis produktu

Kuchyňka s vaflovačem na Horské Chatě od francouzského Smoby vykouzlí v každém dětském pokoji atmosféru blížících se Vánoc. Chlapci a dívky od 3 let zažijí pravou atmosféru vánočních trhů a naučí se připravovat svým zákazníkům chutné palačinky a vafle. K dispozici budou mít sporák s varnou deskou, pánev pro přípravu palačinek s mechanickou obracečkou a otevíratelný černý vaflovač, ve kterém se mohou najednou připravovat až 2 vafle. Zadní stěnu palačinkárny tvoří krásná horská chata s jehličnatým stromečkem, která okouzlí každé dítě na první pohled. Malí kuchaři budou mít dostatek místa pro přípravu palačinek a vaflí, palačinkárna nabízí také dostatek úložného místa pro jednotlivé doplňky.

V bohaté sadě 30 doplňků se nacházejí 2 talířky s motivem soviček, vidličky, nožíky, lžičky, 2 skleničky, 2 kopečky šlehačky, 2 šálky, konvička, pánev s otáčením, 2 vafle, čokoládový topping, sladké drobenky, mince, palačinka a koláč. Všechny tyto kuchyňské nástroje a doplňky děti využijí při přípravě těch nejlepších sladkých pokrmů. Při prodeji na vánočních trzích si děti vydělané penízky uloží do pokladničky a na konci dne ji otevřou a spočítají, kolik vydělaly. Tato skvělá hračka vydrží dětem dlouhá léta, představuje skvělý doplněk k dětským kuchyňkám a obchodům Smoby, lze si s ní hrát i samostatně.

Horská chata palačinkárna Winter Chalett přináší dětem realistické zážitky při hře na obchodníky, prodavače a kuchaře. Zahraje si s ní i několik dětí, kamarádů a sourozenců. Společně se naučí připravovat palačinky, vafle, dohadují se o cenách, zjišťují, k čemu slouží jednotlivé kuchyňské doplňky a náčiní. Přibližují se světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti a zároveň si rozvíjejí fantazii a představivost. Zlepšují si jemnou motoriku a logické myšlení, rychleji se socializují a trénují vyjadřovací schopnosti. Rozměry produktu jsou 46*25*39 cm.

Smoby už dlouhá léta přináší dětem hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a nadčasového vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu46*25*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení53*35*15 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,29 kg
Barvahnědá
Set produktůNe
gift SS2024ECO978 Jahody so šľahačkou,ECO930 Potraviny v sieťke,ECO934 Zelenina a ovocie v sieťke,ECO933 Konzervy a balené potraviny
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.