Osuška s kapucí pro nejmenší Zajíček Bath Towel Dove K'Doux Kaloo bílá 75*75 cm z jemného měkkého materiálu od 0 měsíců

Popis produktu

Osuška s kapucí Zajíček je nádherná bílá osuška vhodná pro nejmenší miminka již od narození. Kapuce na osušce je výborným doplňkem, protože udrží hlavičku děťátka po koupeli v teple. Osuška pro nejmenší je vyrobena z prvotřídní 100% bavlny (froté bavlna a mušelín), vyznačuje se vynikající savostí. Perfektním detailem je kapuce ve tvaru zajíčka s dlouhými oušky, které dodávají osušce originální design. S rozměry 75*75 cm je vhodná ke koupání nejmenších dětí, je měkoučká a hebká k dětské pokožce. Váš drobeček se tak bude po každé veselé koupeli cítit pohodlně a příjemně ve své měkoučké jemné osušce.

V prvních týdnech života dítěte je zvýšená jeho hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotek, na každý nový povrch a k vzbuzení a rozvoji této citlivosti je vhodná i dětská osuška Kaloo. Není třeba se bát ani případného dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Produkty Kaloo jsou přísně testovány a splňují i ty nejvyšší standardy, jsou připraveny pro dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Dětská osuška s kapucí se stane díky měkkému a jemnému povrchu ideální součástí každé dětské koupele. Osuška se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo spokojeně a bezpečně.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu75*75 cm
Rozměry balení33,5*6*23 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvabílá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.