Oslík na mazlení Les Amis Doudou Kaloo s oušky z jemného měkkého materiálu a oslík pro nejmenší bílo-šedý

Popis produktu

Oslík na mazlení Les Amis Doudou Kaloo s ušima je krásná hračka pro nejmenší chlapce a dívky. V balení Doudou Les Amis najdete 1 deku o rozměrech 45 * 45 cm a malého plyšového oslíka se stylovou bleděmodrou šatkou kolem krku. Na konci deky je oslík s oušky. Hračka na mazlení s plyšovým oslíkem pro miminka je zabalena v krabičce, která může posloužit jako dárkové balení. Hračka pro nejmenší je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce. Oslík Kaloo na mazlení je vyroben ze 100% bavlny a malý oslík šedé barvy je vyroben z jemného a na dotek hebkého plyše. Každý výrobek Kaloo je vyroben s ohledem na potřeby miminek ve smyslu jejich rozvoje, zdraví a bezpečnosti.

Typické pro dítě po porodu je, že vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují. V prvních týdnech po narození je proto důležité naučit dítě, aby rozeznávali svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. V balení Kaloo získáte hned dvě hračky pro miminko, deku na mazlení se oslíkem s oušky a roztomilého plyšového oslíka. Oslík s dekou i plyšová hračka zachycují vlastní vůni děťátka a když má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně v novém prostředí. Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti.

V prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk. Abyste vzbudily tuto citlivost u nejmenších dětí, pořiďte si deku na mazlení Les Amis. Obě hračky se stanou nerozlučnými přáteli každého miminka. Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy, proto má oslík na mazlení Doudou Les Amis jemnou bílo-šedou barvu. Barevně se hodí pro kluky i holky. Problémem nebude ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je totiž přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Kvalita produktů a příjemné materiály jsou to, co dělá značku Kaloo tak výjimečnou. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala její barva a kvalita. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Hračky z kolekce Les Amis představují nejjemnějších zvířecích přátel pro nejmenší děti, které jim budou dělat společnost a nejlepších kamarádů už od narození.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z jemného materiálu
  • 2 hračky v balení
  • 100% bavlna a jemný měkký plyš
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • velikost dečky na mazlení 45*45 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější kritéria kvality
  • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu45*45 cm
Rozměry balení25*25*4 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvabílo-šedá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...