Omalovánky Ateliér Janod Cirkus s třpytkami od 4 let

Popis produktu

Omalovánky Ateliér Janod: Cirkus je krásná souprava v kufříku vhodná pro děti od 4 do 8 let. Sada je tvořena 6 kartičkami s obrázky cirkusového života, na které si děti mohou nalepovat třpytky a malé nálepky a vytvářet tak úžasné pestrobarevné díla. Třpytivé omalovánky jsou úžasná hračka pro všechny kreativní děti, které rády kreslí, ale i vymýšlejí něco nového. Díky praktickému kufříku bude mít váš malý umělec vždy své oblíbené omalovánky na jednom místě. Součástí balení je 7 tub s třpytkami, různé nálepky a speciální štětec. Je to krásná nadčasová hračka pro každé dítě, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Všechny výrobky Janod mají jistý edukační význam, protože ovlivňují optimální vývoj dítěte. Set omalovánek v kufříku pomáhá rozvíjet dětskou fantazii, kreativitu a také jemnou motoriku, neboť děti nakládají s drobnými třpytkami a nálepkami. Díky jedinečnému designu, kvalitním materiálům, praktickému balení a pestrým barvám této nádherné hračce neodolá žádné dítě.

Výrobce Janod se zabývá produkcí kvalitních dětských hraček s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • sada pohádkových omalovánek s třpytkami
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 4 do 8 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, fantazie a kreativity
  • v praktickém kufříku
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 4 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20*20 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...