Náhradní díl okruhy k flexibilní autodráze Flextrem Discovery Superloops Set Smoby vertikální a horizontální 2 kusy

Popis produktu

Flexibilní autodráhu FleXtrem Discovery si může každý malý konstruktér rozšířit i o náhradní díl – dvojitý okruh, který představuje skvělé rozšíření od francouzského výrobce Smoby. Díky nadčasové 23dílné soupravě si vaše dítě dokáže připevnit dvojitý okruh k dráze horizontálně i vertikálně. Autíčko dokáže po okruhu projet i dolů hlavou a závodníci naplánují, jaké je nejvhodnější místo pro připojení okruhu a naplno tak využijí svou fantazii a technickou představivost při stavbě větší autodráhy. Dítě dokáže s okruhem jednoduše manipulovat, je uzpůsoben pro malé dětské ruce. Je vyhotoven z kvalitních a odolných plastů, jemných na dotek, snadno se připevňuje na dráhu.

Při skládání stavebnice se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Doplňky k autodráhám FleXtrem rozšiřují herní možnosti, dítě může plně rozvinout svoji kreativitu a fantazii při výstavbě adrenalinové autodráhy. Hra na povolání závodníků a konstruktérů pomáhá dětem přiblížit se k světu dospělých, zažívají radost ze závodů a zároveň se učí spoléhat samy na sebe při výstavbě dráhy pro svá autíčka. Při hře více dětí, kamarádů a sourozenců, si chlapci i dívky rozšiřují i slovní zásobu, tříbí komunikační schopnosti a učí se spolupracovat na společném projektu, při závodech si pěstují zdravou soutěživost.

Francouzský Smoby přináší dětem špičkové hračky s originálním designem již po dlouhá léta. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu39*39*36 cm
Rozměry balení28*11*32 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,05 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.