Odrážedlo traktor s přívěsem Tractor Ride On with Garnished Trailer Écoiffier s úložným prostorem a zahradním nářadím 85 cm od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo traktor s přívěsem představuje skvělý dárek pro všechny děti a zejména kluky od 12 do 36 měsíců. Dětský traktor vypadá realisticky a jeho přední maska připomíná skutečný traktor. Originální design v zeleno-černé barevné kombinaci upoutá každého malého traktoristu na první pohled. Součástí odrážedla je také praktický přívěs, ve kterém si dítě bude moci vozit zahradní nářadí. Traktor pro děti má pohodlné ergonomické sedátko, které je vzadu vyvýšené, takže z něj dítě během jízdy nesklouzne. Pod sedadlem se nachází praktický úložný prostor, do kterého lze uložit různé drobnosti.

Děti při hře na zahradníky, farmáře a traktoristy potěší i sada zahradního nářadí, ve které najdou lopatku, hrabičky, konev a motyčku. Hravým způsobem si tak vyzkouší práci na zahrádce, pomáhají svým rodičům, zalévají a pečují o květiny. Jízda na odrážedle pomáhá dětem posilovat svalstvo na rukou a nohou, rozvíjí si jemnou a hrubou motoriku, poznávají nové barvy a tvary. Dětské odrážedlo je ideální dárek pro nejmenší děti předtím, než začnou používat první kolo, neboť se již od útlého věku učí udržovat rovnováhu a pohybovat nohama. Rozměry odrážedla jsou 85*28*33 cm. Jeho celková výška je 33 cm a délka spolu s přívěsem 85 cm.

Francouzský Écoiffier přináší dětem kvalitní hračky, se kterými se zabaví na dlouhá léta. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu. Potěšte svého prcka koupí kvalitního odrážedla se sadou zahradního nářadí a zaručíte mu hodiny plné zábavy.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu85*28*33 cm
Celková výška33 cm
Celková délka85 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,5 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.