Odrážedlo Traktor 2v1 Écoiffier se sekačkou na přívěsu červené od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo Écoiffier v podobě dětského traktoru je nádherné odrážedlo pro děti od 12 do 36 měsíců. Odrážedlo má vzadu přívěs na dvou kolečkách, na kterém se nachází sekačka pro děti. Všechny části odrážedla k sobě dokonale ladí, mají červeno-zelenou barvu. Odrážedlo i sekačka mají v přední části veselé usměvavé tvářičky. Odrážedlo - dětský traktor má pohodlné, ergonomicky vytvarovaný sedák, které je vzadu mírně vyvýšené, aby se děťátko při jízdě neklouzaly. Pod sedadlem odrážedla nalezne váš prcek praktický úložný prostor na hračky.

Se sekačkou se děti mohou hrát na zahradníky nebo pomáhat rodičům v zahradě. Spolu s přívěsem má odrážedlo délku 104 cm. Dětské odrážedlo není jen prostředkem k zabavení se dětí a na zahnání nudy. Pomocí odrážedla se posiluje svalstvo na rukou i nohou, rozvíjí se jemná i hrubá motorika dětí, poznávají barvy a tvary. Děti se přibližují světu dospělých tím, že se hrají na řidiče dopravních prostředků. Dětské odrážedlo je ideální pro nejmenší děti před tím, než začnou používat první kolo, protože se mohou již od útlého věku učit udržet rovnováhu a pohybovat nožkami.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Ecoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu. Potěšte svého prcka koupí kvalitního odrážedla a sekačky v jednom a zaručíte mu hodiny plné zábavy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu104*33*54 cm
Celková výška54 cm
Rozměry balení58*26*39 cm
Celková délka104 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,74 kg
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné