Odrážedlo traktor s přívěsem Écoiffier zelený od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo s přívěsem Écoiffier v podobě dětského traktoru je kvalitní odrážedlo pro všechny děti a zejména chlapce od 12 měsíců. Dětský traktor vypadá velmi realisticky a jeho přední maska připomíná skutečný traktor. Zeleno-černá barevná kombinace upoutá každého malého traktoristu na první pohled. Součástí odrážedla je i praktický přívěs, ve kterém si dítě bude moci vozit své hračky. Traktor pro děti má pohodlné, ergonomické sedadlo, které je vzadu mírně vyvýšené, aby děťátko při jízdě neklouzalo. Pod sedadlem se nachází praktický úložný prostor, do kterého se dají odložit různé drobnosti.

Dětské odrážedlo není jen prostředkem na zabavení se dětí a na zahnání nudy. Pomocí odrážedla si posilují svalstvo na rukou i nohou, rozvíjí se jemná i hrubá motorika dětí, poznávají barvy a tvary. Děti se přibližují světu dospělých tím, že si hrají na řidiče dopravních prostředků. Dětské odrážedlo je ideální pro nejmenší děti před tím, než začnou používat první kolo, protože se mohou již od útlého věku učit udržovat rovnováhu a pohybovat nohama. Rozměry odrážedla jsou 82*28*33 cm. Jeho celková výška je 33 cm a délka 82 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu. Potěšte svého prcka koupí kvalitního odrážedla s pohodlným sedadlem a zaručíte mu hodiny plné zábavy.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu82*28*33 cm
Celková výška33 cm
Celková délka82 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,47 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.