Odrážedlo s přívěsem a sekačkou Traktor 2v1 Garden&Seasons Écoiffier tyrkysové od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo Traktor s přívěsem a sekačkou je nádherná souprava pro všechny děti od 12 měsíců z dílny francouzského Écoiffier. Tyrkysové odrážedlo má v zadní části přívěs na dvou kolečkách, na který si malí traktoristé mohou naložit zelenou sekačku s dlouhou tyrkysovou rukojetí. Všechny hračky spolu barevně i designově ladí, odrážedlo má v přední části veselý obličej a sekačka má v přední části obrázek ptáčka. Odrážedlo ve tvaru traktoru má pohodlné, ergonomicky vytvarované sedadlo, které je vzadu mírně vyvýšené, aby děťátko při jízdě nesklouzlo. Pod výklopným sedadlem se nachází praktický úložný prostor na hračky. Přívěs disponuje i sklápěcí rampou, která usnadňuje nakládání a vykládání sekačky.

S originální sekačkou si děti mohou hrát na zahradníky nebo pomáhat rodičům v zahradě. Celková délka odrážedla, spolu s přívěsem, je 104 cm. Odrážedlo má v přední části ochranu proti převrhnutí. Díky dětskému odrážedlu a sadě hraček se děti výborně zabaví na čerstvém vzduchu a také si posilují svalstvo na rukou i nohou. Veselé barvy a design odrážedla rozvíjí v dětech fantazii a představivost, poznávají nové barvy a tvary. Také se přibližují světu dospělých, hrají si na řidiče, přijímají odpovědnost za své jednání. Hra s odrážedlem je doporučena pro nejmenší děti, protože se už od útlého věku naučí udržovat rovnováhu, správně pohybovat nožičkami a později snadněji přecházejí na klasické kolo.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu. Potěšte svého prcka koupí kvalitního odrážedla a sekačky v jednom a zaručíte mu hodiny plné zábavy.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu104*33*54 cm
Celková výška54 cm
Rozměry balení58*26*39 cm
Celková délka104 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,74 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.