Odrážedlo Traktor Écoiffier s úložným prostorem červené od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo Écoiffier v podobě dětského traktoru je nádherné odrážedlo pro děti od 12 do 36 měsíců. Odrážedlo - traktor pro děti má v přední části veselou usměvavou tvářičku. Traktor pro děti má pohodlné, ergonomicky vytvarovaný sedák, které je vzadu mírně vyvýšené, aby se děťátko při jízdě neklouzaly. Pod sedadlem odrážedla se nachází praktický úložný prostor na hračky.

Dětské odrážedlo není jen prostředkem k zabavení se dětí a na zahnání nudy. Pomocí odrážedla se posiluje svalstvo na rukou i nohou, rozvíjí se jemná i hrubá motorika dětí, poznávají barvy a tvary. Děti se přibližují světu dospělých tím, že se hrají na řidiče dopravních prostředků. Dětské odrážedlo je ideální pro nejmenší děti před tím, než začnou používat první kolo, protože se mohou již od útlého věku učit udržet rovnováhu a pohybovat nožkami.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu. Potěšte svého prcka koupí kvalitního odrážedla s pohodlným sedadlem a zaručíte mu hodiny plné zábavy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu52*28*33 cm
Celková výška33 cm
Rozměry balení54*25*26 cm
Celková délka52 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,7 kg
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné