Odrážedlo Springo smarTrike růžové od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo smarTrike Springo je krásné skládací dětské odrážedlo syté růžové barvy, které je vhodné zejména pro holčičky ve věku od 12 měsíců a roste s ním až do 3 let. Dětské odrážedlo Springo je perfektní kombinací pohupovadla a odrážedla v jednom. Příznivě působí na fyziologický a motorický vývoj vašich ratolestí a pomáhá při budování sebejistoty a stability při prvních krocích. Pohupovací systém spolu s kolečky, které pohlcují otřesy spolu vytvářejí skvělou pomůcku pro děti na hru v interiéru či exteriéru. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Jednoduchým způsobem se dá toto odrážedlo složit na zlomek jeho velikosti a vzít s sebou kamkoli. Je to skvělá hračka, která připraví vaše dítě na jeho první tříkolku či kolo. Dětské odrážedlo má v přední části roztomilé oči, a dítě si svou novou pomůcku okamžitě zamiluje. smarTrike dětské odrážedlo Springo je vyrobeno z kvalitních a pevných materiálů kombinace pevné kovové konstrukce a kvalitního plastu. Nosnost odrážedla je 20 kg.

Díky svým kolečkům otočným o 360 stupňů je jízda na odrážedle pro dítě velkou zábavou. Výrobce smarTrike je celosvětově nejprodávanější a nejvíce oceňovaný výrobce dětských tříkolek a odrážedel, které rostou s vaším dítětem. Na trhu působí již dekádu a jako první přišel s technologií nastavitelné rukojeti pro rodiče. Výrobce smarTrike je světový lídr v prodeji a produkci a inovacích dětských tříkolek a odrážedel. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Vlastnosti

  • pohupování v pohybu pro posilování svalstva nohou a stability
  • otočná kolečka otáčející se o 360 stupňů pro snadné ovládání
  • ergonomické sedadlo se zakřivením, které zajišťuje dítě při jízdě a je bezpečné
  • jednoduché skládání a přenášení
  • nebroušená kolečka na jízdu v interiéru i exteriéru
  • nosnost do 20 kg
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
Rozměry produktu39*25*28 cm
Celková výška51 cm
Výška sedací plochy28 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3.14 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné