Odrážedlo Donáška Jedla Scooter Ride-On Food Express Smoby s uzamykatelným kufrem a tichá gumová kola od 18 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo Donáška Jídla Scooter Ride-On od francouzského výrobce Smoby je fantastické odrážedlo, se kterým se zabaví chlapci i děvčata od 18 měsíců na povolání rozvážeč jídla. Stylové červené odrážedlo s označením Food Express se startuje pomocí mechanického klíče, takže má dítě pocit, jako kdyby startovalo skutečnou motorku. Na řídítkách je umístěn realistický reflektor a pod ergonomicky tvarovaným sedadlem se skrývá úložný prostor na hračky a různé doplňky. Za sedadlem se nachází uzamykatelný kufřík, který se dá v případě potřeby odpojit a díky praktickému držadlu odnést s sebou. Dítě si do něj může vložit objednané jídlo a pak ho přivézt na místo určení, kde si ho přebere zákazník.

Kvalitní gumová kola se vyznačují tichým chodem a skvěle sedí na jakémkoliv povrchu, takže poskytnou dětem hladkou a bezproblémovou jízdu. Řídítka na odrážedle jsou příjemná na dotek, dá se s nimi snadno manipulovat a gripy na koncích jsou vyvýšené, takže poskytují dětským rukám při jízdě extra ochranu. Při jízdě si dítě rozvíjí pohybové a motorické schopnosti, zpevňuje svalstvo na rukou a nohou, tříbí rovnováhu a zlepšuje reflexy. Při hře na kurýry se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti, při komunikaci se zákazníky si rozvíjejí vyjadřovací a komunikační dovednosti. Váha odrážedla je pouze 2,4 kg a jeho celkové rozměry jsou 65*34*48 cm. Výška sedáku je 30 cm od země.

Francouzský výrobce Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky nejvyšší kvality. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší dítko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu65*34*48 cm
Celková výška48 cm
Rozměry balení39*24*59 cm
Výška sedací plochy30 cm
Celková délka65 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,4 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.