Odrážedlo s přívěsem a nakladačem Ride on Excavator with Trailer Écoiffier s úložným prostorem pod sedadlem od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo s přívěsem a nakladačem Ride on Excavator od francouzského výrobce Écoiffier představuje skvělý dárek pro všechny děti a zejména chlapce od 12 měsíců. Moderní odrážedlo ve žlutém provedení disponuje pohodlným ergonomickým sedákem s úložným prostorem, do kterého lze uložit různé drobnosti. Děti si vyzkouší práci s pohyblivou lžící v přední části odrážedla, ovládají ji pomocí pák, které jsou po obou stranách volantu. V zadní části odrážedla se nachází pohyblivá bagrovací lžíce a vozík se 2 kolečky, ve kterém si děti budou převážet stavební materiál, písek nebo hračky.

Robustní kolečka zaručují vysokou stabilitu odrážedla, je vybaveno také zábranou proti převrhnutí. Dětské pracovní auto neobsahuje malé části a děti si s ním zahrají na dvoře i zahradě. Hra s nakladačem rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení. Dítě se dokáže hrou s pracovním autem zabavit na dlouhé hodiny. Chlapci si manipulací s volantem rozvíjejí jemnou motoriku, odrážením se od země posilují také svalstvo na nohou. Děti se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti. Celkové rozměry odrážedla jsou 105*38 cm.

Francouzský Écoiffier přináší dětem kvalitní dětské hračky s originálním designem, které splňují i ta nejvyšší evropská kritéria, proto jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.