Odrážedlo s přívěsem auto Bobby Car Classic Eco 2.0 BIG ekologické tyrkysové s klaksonem a trendy nálepkami od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo auto s přívěsem Bobby Car Classic Eco 2.0 od německého výrobce BIG v krásném tyrkysovém provedení potěší každé dítě od 1 do 5 let. Odrážedlo ve tvaru autíčka je vyrobeno ekologickým způsobem, jeho karoserie a kola jsou vyrobeny z recyklovaných plastů. Díky nejmodernějším výrobním technologiím se tak minimalizovala zátěž na životní prostředí, přičemž se ekologické odrážedlo vyznačuje stejnou kvalitou a odolností jako klasická moderní odrážedla od značky BIG. Děti si jej oblíbí na první pohled a díky němu si mohou už velmi brzy trénovat svaly na nohou. Robustní odrážedlo podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte, také správný vývoj kyčlí, protože dítě sedí na odrážedle široce rozkročené.

Volant odrážedla má vůli do stran 30°, je vybaven funkčním mechanickým klaksonem, takže děti budou mít z jízdy realističtější zážitek. Plastový povrch odrážedla je chráněn před poškozením slunečními paprsky UV filtrem, takže si i po letech zachová své krásné barvy. Pevná kola s odolnými pneumatikami zaručují vynikající jízdní vlastnosti a stabilitu. Sedátko je ergonomicky tvarováno pro maximální komfort z jízdy. Sedačka má navíc vyjmutí pro koleno, takže větší dětičky se mohou odrážet jednou nohou – podobně jako na koloběžce. Praktický přívěs o nosnosti 25 kg umožní dětem odvézt si v něm své oblíbené hračky nebo pracovní materiál.

V přední i zadní části autíčka jsou konektory pro připojení doplňků značky BIG – vozík, tažné lano apod. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem, dětské odrážedlo má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Nízký podvozek zajišťuje stabilitu autíčka na jakémkoli povrchu. Rozměry odrážedla s vozíkem jsou 113*37*38 cm. Odrážedlo se pyšní vysokou nosností až 50 kg, součástí balení je také trendy nálepka s obrázkem planety Země, kterou si dítě ozdobí nové autíčko.

Hračky BIG jsou testovány německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Vlastnosti

 • tyrkysové ekologické odrážedlo s nálepkami
 • funkční mechanický klakson
 • odrážedlo s nosností 50 kg a přívěs s nosností 25 kg
 • má konektory pro připojení doplňků (vozík, lano)
 • má podložku na koleno – starší děti jezdí podobně jako na koloběžce
 • vhodné od 12 měsíců
 • chráněno proti převrácení
 • pevná a odolná karoserie
 • přizpůsobeno pro jízdu v interiéru i exteriéru
 • speciální UV filtr pro ochranu barev
 • ergonomicky tvarované sedátko podporuje správný vývoj kyčlí
 • kvalitní německý výrobek
Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu113*37*38 cm
Rozměry balení60*31*37 cm
Celková délka113 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,3 kg
NosnostBobby Car (max. 50 kg), Trailer (max. 25 kg)
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.