Odrážedlo s přívěsem Baby Pony Ride On Little Smoby ergonomicky tvarované s velkým držadlem pro nejmenší od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo s přívěsem Baby Pony Little od francouzského výrobce Smoby je nádherné odrážedlo v pastelových barvách pro děti od 12 měsíců. Odrážedlo ve tvaru roztomilého poníka s hřívou, oušky a veselýma očima se stane nerozlučným společníkem vašeho dítěte. Velké držadlo v přední části je přizpůsobeno malým dětským ručkám, poskytuje jim pocit jistoty a stability. Čtyři kvalitní a odolná kolečka se postarají o hladkou a bezproblémovou jízdu. Ergonomicky tvarované sedadlo zaručí, že se na odrážedle bude dítěti pohodlně sedět i při delší jízdě. Součástí odrážedla je i přívěsný vozík, ve kterém si mohou vozit svoji oblíbenou panenku nebo plyšáka.

Odrážedlo pro děti Smoby je výborným pomocníkem při motorickém a pohybovém vývoji každého dítěte. Zpevňuje svalstvo nohou, zlepšuje cit pro rovnováhu, sezení na širokém sedadle umožňuje správný vývoj kyčlí. Dětské odrážedlo je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou sametové na dotek. Originální vzhled odrážedla rozvíjí dětskou fantazii a představivost, představuje si jízdu na skutečném poníkovi a získává skvělé zážitky. Dětské odrážedlo má nosnost až 25 kg a jeho rozměry jsou 54*27*40 cm.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky s pravým francouzským designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozměry balení32*23*49 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,47 kg
Barvakrémová
Set produktůNe
gift SS2024ECO7911 Didaktická veža,ECO7910 Didaktická pyramída
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.