Odrážedlo s nakladačem Ride on Excavator Écoiffier s úložným prostorem pod sedadlem od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo s nakladačem Ride on Excavator od francouzského výrobce Écoiffier představuje skvělý dárek pro všechny děti a zejména chlapce od 12 měsíců. Moderní odrážedlo ve žlutém provedení disponuje pohodlným ergonomickým sedátkem, pod kterým se skrývá úložný prostor pro hračky. Děti si vyzkouší práci s pohyblivou lžící v přední části odrážedla, ovládají ji pomocí pák, které jsou po obou stranách volantu. Robustní kolečka zaručují vysokou stabilitu odrážedla, je vybavena také zábranou proti převrhnutí.

Dětské pracovní auto neobsahuje malé části a děti si s ním zahrají na dvoře i zahradě. Hra s nakladačem rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení. Dítě se dokáže hrou s pracovním autem zabavit na dlouhé hodiny. Chlapci si manipulací s volantem rozvíjejí jemnou motoriku, odrážením se od země posilují také svalstvo na nohou. Děti se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti. Celkové rozměry odrážedla jsou 66*33 cm.

Francouzský Écoiffier přináší dětem kvalitní dětské hračky s originálním designem, které splňují i ta nejvyšší evropská kritéria, proto jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*33 cm
Celková výška33 cm
Celková délka66 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.