Odrážedlo minibus se zvukem Baby Volkswagen T1 Blue BIG s reálným designem a odkládací prostorem od 18 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo Minibus od německého výrobce BIG představuje skvělou hračku pro všechny děti již od 18 měsíců. Stylový minibus v modro-bílém provedení vznikl podle předlohy skutečného modelu Volkswagen T1, díky čemuž zaujme děti na první pohled. Pod vyklápěcím sedadlem se nachází úložný prostor, kam si dítě může odložit své oblíbené hračky. Realistický vzhled odrážedla ve tvaru minibusu umocňuje logo automobilky i poznávací značky v přední i zadní části vozu.

Odrážedlo je vybaveno mechanickým klaksonem a kvalitními protiskluzovými koly z měkkého plastu, které poskytnou při jízdě pocit jistoty a bezpečí. Dětský minibus je robustní a pevné odrážedlo s oblými tvary, vyznačuje se vysokou nosností až 50 kg. Jeho povrch je chráněn před vyblednutím speciálním UV filtrem, takže si i po dlouhém používání zachová svůj krásný vzhled. Odrážedlo se stane oblíbenou hračkou každého dítěte, které si jej může vzít do parku i na výlety.

Jízda na odrážedle podporuje správný vývoj kyčlí, protože dítě sedí na odrážedle široce rozkročené. Volant odrážedla určuje směr jízdy, má vůli do stran 30°. Moderní odrážedlo pomáhá dětem rozvíjet fyzické schopnosti, rovněž podněcuje v nich rozvoj představivosti a fantazie. Zahrají si na povolání řidičů, při jízdě se učí správně odhadovat vzdálenosti a přizpůsobovat rychlost jízdy okolnímu prostředí. Celkové rozměry odrážedla jsou 61*23*37 cm.

Německý výrobce BIG produkuje kvalitní hračky pro děti různých věkových kategorií. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Odrážedlo pro děti je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné.

Vlastnosti

  • odrážedlo ve tvaru minibusu Volkswagen T1
  • otevíratelné sedátko s úložným prostorem
  • nosnost až 50 kg
  • vhodné od 18 měsíců
  • speciální UV filtr pro ochranu barev
  • vysoká robustnost a kvalita použitých plastů
  • kvalitní německý výrobek
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu61*23*37 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.