Odrážedlo Maxi Abrick Écoiffier závodní auto s přívěsem, 11 velkých kostek růžové od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo Maxi Abrick v provedení závodního autíčka s přívěsem je nádherná hračka vhodná pro holčičky od 12 měsíců. Dětské odrážedlo v zářivé růžové barvě doplňují světlešedou detaily a celý vzhled odrážedla pro děti se nese v zajímavém retro stylu, který upoutá každé nejmenší děťátko. Sedadlo autíčka je ergonomicky vytvarované a pro sezení dětí maximálně pohodlné. Při pohybu volantem se otáčejí přední kolečka, dítě tak může měnit směr jízdy a vydat se na dobrodružné cesty. Součástí odrážedla pro děti je vozík na dvou kolečkách, na kterém jsou plastové kostky v jemných pastelových barvách různých velikostech. Celkem je v balení 11 velkých kostek. Vaše děťátko se tak může zahrát na opravdového šoféra, který převáží velký náklad.

Dětská odrážedla nejsou jen prostředkem na zabavení se dětí a na zahnání nudy, i když je samozřejmostí, že děti se s nimi dokážou zabavit velmi dlouhou dobu. Pomocí odrážedla se posiluje svalstvo na rukou i nohou, rozvíjí se jemná i hrubá motorika dětí, poznávají barvy a tvary. Děti se přibližují světu dospělých tím, že se hrají na řidiče dopravních prostředků. Díky veselým barvám a hrám na povolání se podněcuje a rozvíjí i dětská fantazie, děti se přibližují světu dospělých. Dětské odrážedlo je ideální pro nejmenší děti před tím, než začnou používat první kolo, protože se mohou již od útlého věku učit udržet rovnováhu, pohybovat nožkami.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí. Odrážedlem s přívěsným vozíkem a kostkami zaručeně potěšíte i vaši malou princezničku.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu83*32*32 cm
Celková výška32 cm
Rozměry balení80*60*53 cm
Celková délka83 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,010 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...