Odrážedlo Maxi Abrick Écoiffier s přívěsem modré a10 kostek od 12 měsíců

Popis produktu

Écoiffier odrážedlo autíčko Mini Abrick je nádherná hračka vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Dětské odrážedlo má tvar autíčka s usměvavou tvářičkou, která upoutá každé nejmenší děťátko. Má výraznou modrou barvu a pohodlné, ergonomicky vytvarované sedátko, které je vzadu mírně vyvýšené, aby se děťátko při jízdě neklouzaly. Při pohybu volantem se otáčejí přední kolečka, dítě tak může měnit směr jízdy a vydat se na dobrodružné cesty. Součástí odrážedla pro děti je vozík na dvou kolečkách, na kterém jsou plastové kostky různých tvarů a barev, s číslicemi na bočních stranách. Celkem je v balení 10 kostek. Vaše děťátko se tak může zahrát na opravdového šoféra, který převáží velký náklad. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Dětská odrážedla nejsou jen prostředkem na zabavení se dětí a na zahnání nudy, i když je samozřejmostí, že děti se s nimi dokážou zabavit velmi dlouhou dobu. Pomocí odrážedla se posiluje svalstvo na rukou i nohou, rozvíjí se jemná i hrubá motorika dětí, poznávají barvy a tvary. Děti se přibližují světu dospělých tím, že se hrají na řidiče dopravních prostředků. Díky veselým barvám a hrou na povolání se podněcuje a rozvíjí i dětská fantazie, děti se přibližují světu dospělých. Dětské odrážedlo je ideální pro nejmenší děti před tím, než začnou používat první kolo, protože se mohou již od útlého věku učit udržet rovnováhu, pohybovat nožkami.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu83*29,5*31 cm
Rozměry balení80*60*53 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,130 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...