Odrážedlo Maxi Abrick Écoiffier závodní auto červené od 12 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětské odrážedlo je provedeno v krásné červené barvě, která upoutá děti už na první pohled. Odrážedlo pro děti má motiv závodního auta, je tedy ideální pro všechny malé závodníky. Dětské odrážedlo má dokonale ergonomicky vytvarované sedátko, pro potřeby a maximální pohodlí nejmenších dětí. Écoiffier dětské odrážedlo je vhodné pro děti od 12 do 36 měsíců. Děťátko se neunaví ani během dlouhé jízdy, protože na závodním autíčku se mu sedí velmi pohodlně a je zárukou hodin plných zábavy. Realistický design auta zaručí, že mu neodolá žádný malý jezdec. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Dítě si jízdou na odrážedle posiluje svaly na nohou a trénuje si hrubou i jemnou motoriku. Odrážedlo ve tvaru auta je tedy vynikajícím způsobem na fyzický rozvoj dítěte. Dítě se odráží nohama a přidržuje se volantem, který je vpředu. Kolečka na odrážedle jsou kvalitní a odolné, zajistí lehkou a hladkou jízdu. Odrážedlo pro děti je ideální hračka pro děti, které milují pohyb a neradi tráví čas nudnými činnostmi. Je to skvělý prostředek k tomu, abychom v dětech pěstovali lásku k pohybovým aktivitám a sportu. Jízdou na autíčku se děti mohou hrát na opravdové řidiče a přiblížit se tak světu dospělých. Velmi dobrým způsobem se tak rozvíjí fantazie dětí.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

 

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu52,5x32x31,5 cm
Rozměry balení80*60*53 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,40 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...