Odrážedlo Auto Balade Máša a medvěd Smoby s houpačkou růžovo-zelené od 6 měsíců

Popis produktu

Dívčí odrážedlo Máša a medvěd je nádherná pohybová pomůcka, která se dá velmi jednoduše proměnit na dětskou houpačku. Odrážedlo a houpačka v jednom je vhodné pro děti od 6 do 36 měsíců. Dívčí odrážedlo roste spolu s dítětem. Když má dítě 6 měsíců, autíčko je položeno na houpací podložce a houpe se jako na houpačce. Od 8 měsíců se můžete děťátko vozit na odrážedle podobně jako v kočárku a řídit směr autíčka prostřednictvím vodicí rodičovské rukojeti. Rukojeť je teleskopická a dá se v případě potřeby odmontovat. Od 12 měsíců využívá děťátko své pohádkové autíčko jako chodítko, se kterým se učí dělat první kroky. Odrážedlo pro dívky se dá využít až na 4 způsoby. Všechna přídavná zařízení se dají odmontovat velmi jednoduchým způsobem, bez použití nářadí. Odrážedlo má na volantu klakson na baterie, který vydává 3 různé melodie. Funguje na 3 x 1,5V baterie. Široké sedadlo na autíčku přispívá ke správnému vývinu kyčelních kloubů dětí.

Sedadlo odrážedla je ergonomicky tvarované, je velmi pohodlné. Pod předními a zadními koly dětského odrážedla jsou široké bezpečnostní prvky zabraňující převrácení odrážedla. Kolem sedadla je široká plastová ohrádka, která chrání dítě před pádem a umožňuje mu pohodlné opírání se. Bezpečnost dítěte je podpořena i tříbodovým bezpečnostním pásem, který ho přichytí přes ramena k sedadlu. Kvalitní kola z měkčeného plastu poskytují tichou a komfortní jízdu. Okénka autíčka jsou vyzdobena obrázky z oblíbené pohádky Máša a medvěd. Pohádka Máša a medvěd je dnes velmi oblíbená mezi dětmi na celém světě. Máša je nezbedné děvčátko, které miluje vylomeniny, pohyb, sladkosti a rádo dává mnoho otázek. Její kamarád, medvěd Miša, je bývalý cirkusový medvěd, který v lese hledá (neúspěšně) zasloužený odpočinek. S šibalkou Mášou se nakonec skamarádí a spolu zažívají všelijaká dobrodružství. Na celém světě se prodávají miliony knih a DVD s touto pohádkou, děti si ji velmi rychle oblíbily.

Pod sedadlem dětského odrážedla se ukrývá úložný prostor, kam si dítě může schovat své oblíbené hračky nebo jiné drobnosti. Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký. Je to plast sametový na dotek. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, aby se děti při hře nezranily a aby byly v bezpečí. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Rozměry dívčího odrážedla jsou 54*41*46 cm.

Vlastnosti

 • design autíčka s pohádkovým motivem Máša a medvěd
 • vodicí rukojeť pro rodiče
 • houpací stojan
 • úložný prostor pod sedadlem
 • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení, ale i jako opora při chození
 • dítě se na něm může i houpat, vozit podobně jako v kočárku
 • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
 • elektronický panel na baterie s různými melodiemi
 • ergonomicky tvarované sedadlo
 • kvalitní kolečka z měkčeného plastu
 • bezpečnostní prvky proti převrácení
 • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
 • vhodné od 6 do 36 měsíců
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*41*46 cm
Celková výška46 cm
Rozměry balení37*29*62 cm
Celková délka54 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,75 kg
PoznámkaBattery: 3 x 1,5V, LR44
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné