Odrážedlo Maestro II Balade Fille Smoby s houpačkou růžové od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby Maestro II Balade Fille je růžové odrážedlo pro děti s klaksonem na volantu, který funguje na baterie a vydává 3 různé melodie. Dětské odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Autíčko má vodicí kovovou tyč s pohodlným držadlem, stojí na houpací části, a dokud má dítě jen 6 měsíců je to pro něj ideální sezení s vysokou opěrkou. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dítě si může opřít i hlavičku, sedí v něm jako v kočárku. Po obou stranách dětského odrážedla a vpředu jsou široké bezpečné plastové zábrany, aby dítě nepadalo a pohodlně se mohlo opřít o kteroukoli stranu.

Bezpečnost zajišťuje i tříbodový bezpečnostní pás. 8měsíční dítě je jako v kočárku, ale více si užívá takovou jízdu v pěkném autě s klaksonem. Nožičky má na širokých stupačkách. 10měsíční dítě se už učí chodit, dělá první krůčky a zezadu se drží opěrky auta a využívá ho jako stabilní oporu při chození a vodicí tyč a stupačky jsou již odmontovány. 12měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nožičkami a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Kvalitní kola dodávají na komfortu jízdy. Celé dětské odrážedlo je ergonomicky pohodlné a bezpečně řešené. Vpředu je držák na mobilní telefon s telefonem a pěkná usměvavá tvářička. Dětské odrážedlo je vkusně vyzdobeno nálepkami. Růžové doplňky podporují veselý vzhled autíčka. Jeho rozměry jsou 60*47*56 cm. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

 • originální design autíčka s usměvavou tváří
 • vodicí rukojeť pro rodiče
 • úložný prostor pod sedadlem
 • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
 • dítě se na něm může i houpat, vozit podobně jako v kočárku
 • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
 • elektronický panel na baterie s různými melodiemi
 • ergonomicky tvarovaný sedák
 • bezpečnostní prvky proti převrácení
 • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
 • vhodné od 6 do 36 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*37*60 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,32 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné