Odrážedlo a koloběžka All in One 2v1 smarTrike růžové od 15 měsíců

Popis produktu

Dětské odrážedlo smarTrike All in One 2v1 je vhodné pro děti již od 14 měsíců. Odrážedlo má 4 pevná kola vyrobeny z kvalitní gumy a tak je chod odrážedla příjemný, tichý a odrážedlo je velmi stabilní. Díky důmyslné technologii inovativního výrobce dětských odrážedel a tříkolek smarTrike můžete odrážedlo jednoduše transformovat na stabilní dětskou koloběžku. Koloběžka díky 4 kolečkům stojí samostatně. Odrážedlo a koloběžka v jednom jsou vyrobeny z kvalitního plastového materiálu který má dlouholetou trvanlivost a vysokou kvalitu. Dítě se během jízdy na odrážedle drží řidítek a užívá si jízdu. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Jízda na odrážedle prospívá při fyzickém rozvoji dítěte, nohama se odráží, co je nejen velká zábava ale tím si posiluje své svaly. Ve druhém kroku se dá odrážedlo transformovat na koloběžku a dítě již od 24 měsíců brázdí silnice na své první koloběžce. smarTrike odrážedlo pro děti 2v1 je provedeno v krásné kombinaci růžové a šedé barvy, která je vhodná hlavně pro holčičky. Odrážedlo pro děti přispívá k motorickému a fyziologickému rozvoji dítěte a pohyb na čerstvém vzduchu působí velmi pozitivně. Od 24 měsíců lze odrážedlo transformovat na dětskou koloběžku. Jednoduchým způsobem se sedací část nastaví do svislé polohy a dítě stojí jednou nohou na koloběžce a druhou nohou se odráží.

Odrážedlo smarTrike All in One je opravdu chytrý způsob jak se dá odrážedlo modifikovat a roste spolu s vaším malým pokladem již od 14 měsíců. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů. Jízda na dětském odrážedle je velká zábava. Odrážedlo i koloběžku využije dítě až do 48 měsíců i déle. Materiály z nichž je odrážedlo vyrobeno budou vypadat jako nové během dlouhých let. Výrobce smarTrike je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňovaný výrobce dětských tříkolek a odrážedel. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. smarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 15 měsíců
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné