Odrážedlo, koloběžka a houpačka All in One 6v1 smarTrike zelené od 6 měsíců

Popis produktu

SmarTrike odrážedlo pro nejmenší je jedinečné odrážedlo pro chlapce i dívky, které má opravdu multifunkční využití. Roste spolu s dítětem od 6 do 48 měsíců, ale využije ho i déle. Dětské odrážedlo se dá využít na 6 různých způsobů, proto je to velmi oblíbená hračka nejen mezi dětmi, ale i mezi rodiči. Každý rodič totiž jistě ocení fakt, že odrážedlo All in One dítě krásné využije od 6 měsíců až do 4 let, případně více. Vaše dítě je v odrážedle bezpečně zajištěny. Je připoutáno tříbodovým bezpečnostním pásem, které má měkké polstrování a dítě fixuje. Dítě má ruce položené na hrazdě a nohy na podlaze odrážedla. Rodič ocení i praktickou rodičovskou tašku, do které se dají uložit různé drobnosti, třeba při procházce s děťátkem.

V prvním kroku slouží odrážedlo jako kolébka pro miminko, ve které se houpe bezpečně a pohodlně. Ve druhém kroku se odrážedlo využije jako polohovatelná sedačka s příjemným měkoučkým polstrováním. Odrážedlo stojí na platformě se 4 kolečky. Od 6 měsíců, v třetím kroku se dá použít podobně jako kočárek. Směr jízdy určuje rodič prostřednictvím teleskopické rukojeti. Rodičovská ručka se dá nastavit podle potřeby a dá se odmontovat. Dítě během jízdy odpočívá, pozoruje okolní svět. Čtvrtý krok je, když má dítě 10 měsíců a rodič vozí děťátko na odrážedle bez měkkého polstrování na sedadle. Když má dítě 14 měsíců, v pátém kroku se z této skvělé hračky smarTrike stává opravdové odrážedlo. Bezpečnostní ohrádka a rodičovská madlo jsou odmontovány a dítě si užívá samostatnou jízdu. Posledním krokem přeměny odrážedla je jeho transformace na dětskou koloběžku. Tu dítě využije od 24 měsíců. Při této přeměně se jednoduše sedací část nastaví do svislé polohy. Dítě stojí jednou nohou na odrážedle a druhou se odráží od země.

Odrážedlo pro děti přispívá k motorickému a fyziologickému rozvoji dítěte. Pohyb na čerstvém vzduchu buduje u dětí lásku k aktivnímu způsobu života. Odrážedlo smarTrike All in One v sobě spojuje několik inovační myšlenky, díky čemuž má opravdu široké využití v průběhu života dítěte. Má příjemnou zelenou barvu, která je vhodná pro chlapce i dívky. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, má pevnou kovovou konstrukci. Jednotlivé části se dají jednoduše odpojovat a odrážedlo se tak plně přizpůsobí potřebám dítěte. Kola odrážedla jsou pryžové, mají tichý chod pro příjemnou jízdu.

Houpání na kolébce, ježdění jak v kočárku, odrážení na odrážedle nebo jízda na koloběžce. To vše jsou velmi zábavné činnosti, které milují děti na celém světě. Výrobce smarTrike vám nabízí jedinečnou možnost, jak tyto zábavné aktivity poskytnout vašim dětičkám v jedné hračce. All in One děti využijí velmi dlouhou dobu, díky kvalitním materiálům vydrží dlouhá léta. Výrobce smarTrike je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňovaný výrobce dětských tříkolek a odrážedel. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. Je to světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je jednoznačně zárukou léty ověřené kvality, originality a bezpečnosti.

Vlastnosti

 •     teleskopická rodičovská ručka
 •     praktická taška pro rodiče
 •     jemné a měkké polstrování sedáku
 •     jednotlivé odnímatelné části
 •     platforma na 4 kolečkách
 •     kvalitní gumová kolečka s tichým chodem
 •     nastavitelné sedadlo odrážedla
 •     možnost přeměny odrážedla na koloběžku
 •     vhodné pro chlapce i dívku

Výhody

 •     extra pohodlí
 •     odpočinek dítěte během ovládání rodičům
 •     extra bezpečnost
 •     pohodlí v rané fázi ježdění
 •     trvanlivost a kvalita
 •     mateřské pohodlí
      maximální a multifunkční využití
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 6 měsíců
Rozměry produktu74*39*41 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné