Odrážedlo Auto Balade Hledá se Dory Smoby s houpačkou modro-žluté od 6 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo Finding Dory (Hledá se Dory) je jako stvořené pro každého drobečka, který se rád houpe, učí se chodit nebo rád jezdí na autíčku. Je to krásná pomůcka, která se dá využít na několik různých způsobů. Odrážedlo a houpačka v jednom je vhodné pro děti od 6 do 36 měsíců. Chlapecké odrážedlo roste spolu s dítětem. Když má dítě 6 měsíců, autíčko je položené na houpací podložce a houpe se jako na houpačce. Od 8 měsíců můžete chlapečka vozit na odrážedle podobně jako v kočárku a řídit směr autíčka prostřednictvím vodicí rodičovské rukojeti. Rukojeť je teleskopická a dá se v případě potřeby odmontovat. Od 12 měsíců využívá děťátko své pohádkové autíčko jako chodítko, se kterým se učí dělat první kroky. Odrážedlo pro chlapce se dá využít až na 4 různé způsoby: houpačka, jako kočárek, chodítko a odrážedlo. Všechna přídavná zařízení se dají odmontovat velmi jednoduchým způsobem, bez použití nářadí.

Odrážedlo má na volantu klakson na baterie, který vydává 3 různé melodie. Sedačka odrážedla je ergonomicky tvarovaná, je velmi pohodlná. Pod předními a zadními koly dětského odrážedla jsou široké bezpečnostní prvky zabraňující převrácení odrážedla. Kolem sedačky je široká plastová ohrádka, která chrání dítě před pádem a umožňuje mu pohodlné opírání se. Bezpečnost dítěte je podpořena i tříbodovými bezpečnostními pásy, které ho přichytí přes ramena k sedadlu. Kvalitní kola poskytují tichou a komfortní jízdu. Okénka autíčka jsou vyzdobena obrázky populární rybičky Dory. Tu znáte z pohádky Hledá se Nemo. Je to roztomilá zapomnětlivá rybička, kterou milují všechny děti. Modro-žluté zbarvení odrážedla je vhodné spíše pro chlapce.

Pod sedadlem se ukrývá úložný prostor, kam si dítě může schovat své oblíbené hračky nebo jiné drobnosti. Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký. Je to plast sametový na dotek. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, aby se děti při hře nezranily a aby byly v bezpečí. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Rozměry chlapeckého odrážedla jsou 54*41*46 cm.

Vlastnosti

 •      originální autíčko v modro-žluté barvě
 •      motiv pohádky Finding Dory (Hledá se Dory)
 •      vodicí rukojeť pro rodiče
 •      houpací stojan
 •      úložný prostor pod sedadlem
 •      gumová kolečka
 •      vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
 •      dítě se na něm může i houpat, vozit podobně jako v kočárku
 •      tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
 •      elektronický panel na baterie s různými melodiemi
 •      ergonomicky tvarovaný sedák
 •      bezpečnostní prvky proti převrácení
 •      dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
 •      vhodné od 6 do 36 měsíců
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*41*46 cm
Celková výška46 cm
Rozměry balení37*29*62 cm
Celková délka54 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,75 kg
PoznámkaBattery: 3 x 1,5V, LR44
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné