Balanční odrážedlo First Bike Smoby s ultralehkou 2,5 kg kovovou konstrukcí a tichým chodem gumových kol od 24 měsíců

Popis produktu

Balanční odrážedlo First Bike od francouzského Smoby představuje vynikající sportovní hračku pro všechny chlapce a dívky již od 2 let. Stylové odrážedlo v bílém provedení je vybaveno pevným celokovovým rámem, díky čemuž se vyznačuje vysokou odolností a pevností. Ultralehké odrážedlo se vyznačuje nízkou váhou pouhých 2,5 kg, dítě s ním dokáže snadno manipulovat a snadno se ovládá, představuje skvělou přípravu na první kolo. Pohodlné ergonomické sedadlo lze výškově nastavit pro potřeby dítěte od 2 do 5 let.

Odrážedlo má tichá a kvalitní gumová kola, díky kterým si děti užijí hladkou a bezproblémovou jízdu. Řídítka lze otáčet do stran maximálně o 30 stupňů, takže dítě získá lepší kontrolu při jízdě na odrážedle. Při jízdě na odrážedle se dítě musí spoléhat na sebe, nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu, přičemž nedokáže vyvinout vysokou rychlost, protože se odráží nohama. Dítě jízdou na balančním odrážedle zpevňuje svaly zad a křížů, posiluje nohy a tříbí rovnováhu. Získává rychlejší reflexy a odhad vzdáleností, rozpoznává překážky, které se vyskytují při jízdě. Rozměry odrážedla jsou 76*39*48 cm, jeho výška je 48 cm.

Francouzský Smoby už dlouhá desetiletí přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním francouzským designem. Všechny hračky jsou vyrobeny tak, aby dbaly o bezpečnost dětí. Každá hračka má zaoblené hrany a proces výroby je přísně kontrolován. Plast na hračkách Smoby je příjemný a sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost a fantazii.

Vlastnosti

  • odrážedlo, při kterém se děti učí udržovat rovnováhu
  • zajistí snadnější přechod na první kolo
  • tichá kvalitní kolečka
  • pevná kovová konstrukce
  • nastavitelná výška sedáku pro děti od 2 do 5 let
  • nízká váha pouze 2,5 kg
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu76*39*48 cm
Celková výška48 cm
Hmotnost2,5 kg
Set produktůNe
gift SS2024BIG55974 Autíčko,BIG55975 Autíčko
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.