Odrážedlo Écoiffier se zmrzlinovým vozíkem 100 % Chef od 12 měsíců

Popis produktu

Écoiffier odrážedlo se zmrzlinovým vozíkem 100 % Chef je nádherná hračka vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Dětské odrážedlo má tvar zmrzlinářské auta s usměvavou tvářičkou, která upoutá každé nejmenší děťátko. Má jemné modro-žluté barevné provedení a pohodlné, ergonomicky vytvarované sedátko, které je vzadu mírně vyvýšené, aby se děťátko při jízdě neklouzaly. Při pohybu volantem se otáčejí přední kolečka, dítě tak může měnit směr jízdy a vydat se na dobrodružné cesty. Součástí odrážedla pro děti je vozík na dvou kolečkách, na kterém jsou různé barevné zmrzliny a nanuky z plastu. Vaše děťátko se může zahrát na opravdového zmrzlináře, protože na vozíku jsou i plastové penízky. Volant odrážedla má vůli do stran 30 °.

Dětská odrážedla nejsou jen prostředkem na zabavení se dětí a na zahnání nudy, i když je samozřejmostí, že děti se s nimi dokážou zabavit velmi dlouhou dobu. Pomocí odrážedla se posiluje svalstvo na rukou i nohou, rozvíjí se jemná i hrubá motorika dětiček. Děti se přibližují světu dospělých tím, že se hrají na řidiče dopravních prostředků. Díky veselým barvám a hraním na povolání se podněcuje a rozvíjí i dětská fantazie, děti se přibližují světu dospělých. Dětské odrážedlo je ideální pro nejmenší děti před tím, než začnou používat první kolo, protože se mohou již od útlého věku učit udržet rovnováhu, pohybovat nožkami.

Écoiffier je francouzská společnost, která vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu83*30*31 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvatyrkysová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...