Set odrážedlo čtyřkolka Quad BIG s klaksonem a oboustranná houpačka Pes

Popis produktu

Nabízíme vám cenově výhodný set hraček evropské kvality, který obsahuje: dětské odrážedlo Quad – dětskou čtyřkolku a oboustrannou houpačku Pes. Hračky pocházejí od výrobců Smoby a BIG.

Odrážedlo čtyřkolka Quad BIG s klaksonem černé

Dětské odrážedlo Quad BIG je čtyřkolka pro děti v podobě odrážedla, která je vhodná od 36 měsíců. Dětská čtyřkolka má 4 široká kola a realistický vzhled. Sedadlo na odrážedle je ergonomicky tvarované a podporuje správný vývin kyčelních kloubů.

  • dětská motorka – odrážedlo
  • rozměry 68*37*46 cm
  • hmotnost balení 6,4 kg
  • nosnost 50 kg
  • od 36 měsíců
  • 4 tichá robustní kolečka
  • klakson
  • kvalitní plast

Houpačka oboustranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrem od 18 měsíců

Dětská oboustranná houpačka Green Dog od renomovaného francouzského výrobce Smoby je vhodná pro kluky i holčičky od 18 měsíců. Je vyhotovena v krásné zářivé pastelové zelené barvě, která si zachová svůj originální vzhled i po letech používání díky anti UV filtru. Oboustranná houpačka je vyrobena ve tvaru dvou pejsků, mezi nimiž se nachází fotbalový míč. Houpačka nabízí dětem až 3 místa k sezení – dvě místa na pejscích, jedno místo uprostřed houpačky. Ergonomická sedadla jsou tvarována tak, aby dítě sedělo pohodlně a neunavilo se ani po delším houpání.

Je to kvalitní plastový výrobek z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, který je sametový na dotek. Stabilní a odolná konstrukce houpačky, spolu s kvalitními držadly zaručí dětem bezpečnost. Rozměry houpačky jsou 115*50*51 cm, její celková délka je 115 cm a její výška 51 cm. Oboustranná houpačka je velmi skladná, dá se snadno přemístit na místo, kde se děti chtějí houpat a její nosnost je 50 kg.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček pro děti. Smoby je francouzský výrobce sametově jemných plastových hraček. Hračky Smoby a BIG jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, s nejnovějším designem a s ohledem na bezpečnost a potřeby dětí. Tento cenově výhodný set hraček tou správnou volbou i pro vaše ratolesti.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu68*37*46 cm
Celková výška46 cm
Rozměry balení67*35*40 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,4 kg
Nosnost50 kg
Barvačerná
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.