Odrážedlo a chodítko Požárník Sam Smoby Auto 2v1 s opěrkou od 10 měsíců

Popis produktu

Dětské odrážedlo Požárník Sam je stylové odrážedlo pro chlapce, které je vhodné od 10 do 36 měsíců. Děti ho mohou využít hned na dva způsoby. Od 10 měsíců, když dítě začíná chodit, použije autíčko Fireman Sam jako oporu při prvních krocích. Nabývá jistotu, učí se chodit a vedle toho má u sebe své oblíbené postavičky z pohádky. Když je dítě při pohybu jistější, v 12 měsících si sedne na autíčko a odráží se nohama. Děťátko jezdí samostatně, užívá si svobodnou jízdu. Odrážedlo roste s dítětem od 10 do 36 měsíců. Sedadlo je ergonomicky tvarované, sedí se na něm velmi pohodlně. Pod sedadlem autíčka je úložný prostor, kde si může dítě uložit své oblíbené hračky nebo jiné drobnosti. Kola z měkčeného plastu zajistí tichou a hladkou jízdu na autíčku.

Autíčko s pohádkovým motivem Požárník Sam je zaručeně správnou volbou pro každé nejmenší děťátko. Prostřednictvím odrážedla se dítě učí udržovat rovnováhu, posiluje svalstvo na nohách, hraje si aktivním způsobem. Široké sedadlo na autíčku přispívá ke správnému vývinu kyčelních kloubů u dětí. Autíčko má červenou barvu se žlutým volantem a opěrkou. V oknech autíčka jsou hasiči, kteří se vydali na záchrannou akci. Odrážedlo je skvělou pomůckou při pohybovém vývoji vašeho dítěte. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou trvanlivost. Volant na odrážedle se dá otáčet do stran o 30 stupňů. Dítě se cítí jako při jízdě na opravdovém autě.

Vysoká opěrka odrážedla poslouží jako opora při chození, ale zaručuje i vyšší bezpečnost při jízdě na autíčku. Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký. Je to plast sametový na dotek. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, aby se děti při hře nezranily a aby byly v bezpečí. Barvy a pohádkový motiv odrážedla Smoby podněcují dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Odrážedlo a chodítko v jednom má rozměry 54*27*40 cm. Výška sedáku od země je 21 cm, šířka sedáku je 17 cm a výška rukojeti od země je 40 cm. Je jako stvořené pro každého malého rošťáka.

Vlastnosti

 • je využitelné jako chodítko a odrážedlo
 • motiv pohádkového seriálu Požárník Sam
 • vhodné pro chlapce
 • volant se otáčí do stran o 30°
 • kola z měkčeného plastu
 • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
 • pohodlné, ergonomicky tvarovaný sedák
 • úložný prostor pod sedadlem
 • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
 • roste s dítětem od 10 do 36 měsíců
 • kvalitní francouzský výrobek
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 10 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozměry balení55*24*27 cm
Výška sedací plochy21 cm
Celková délka54 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,5 kg
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné