Odrážedlo a chodítko Auto 2v1 Prasátko Peppa Pig Smoby modré od 10 měsíců

Popis produktu

Dětské odrážedlo Peppa Pig je milá hračka pro všechny děti od 10 do 36 měsíců. Děti ho mohou využít hned na dva způsoby. Od 10 měsíců, když dítě začíná chodit, použije autíčko Peppa Pig jako oporu při prvních krocích. Nabývá jistotu, učí se chodit a vedle toho má u sebe své oblíbené postavičky z pohádky. Když je dítě při pohybu jistější, v 12 měsících si sedne na autíčko a odráží se nohama. Děťátko jezdí samostatně, užívá si svobodnou jízdu. Odrážedlo roste s dítětem od 10 do 36 měsíců. Sedadlo je ergonomicky tvarované, sedí se na něm velmi pohodlně. Pod sedadlem autíčka je úložný prostor, kde si může dítě uložit své oblíbené hračky nebo jiné drobnosti.

Pohádkový seriál Peppa Pig je oblíbený mezi nejmenšími dětmi. Byl přeložen do 40 jazyků a vysílá se ve více než 180 zemích. Autíčko s tímto pohádkovým motivem je proto zaručeně správnou volbou pro každé nejmenší děťátko. Prostřednictvím odrážedla se dítě učí udržovat rovnováhu, posiluje svalstvo na nohách, hraje se aktivním způsobem. Autíčko má modrou barvu se žlutým volantem a zelenými kolečky. V oknech autíčka můžeme vidět rodinku selat z pohádky Peppa Pig, která se vybrala na výlet autem. Odrážedlo je skvělou pomůckou při pohybovém vývoji vašeho dítěte. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou trvanlivost. Volant na odrážedle se dá otáčet do stran o 30 stupňů. Dítě se cítí jako při jízdě na opravdovém autě.

Vysoká opěrka odrážedla poslouží jako opora při chození, ale zaručuje i vyšší bezpečnost při jízdě na autíčku. Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký. Je to plast sametový na dotek. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, aby se děti při hře nezranily a aby byly v bezpečí. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Odrážedlo a chodítko v jednom má rozměry 54 * 27 * 40 cm. Výška sedáku od země je 21 cm, šířka sedáku je 17 cm a výška rukojeti od země je 40 cm.

Vlastnosti

  •     je využitelné jako chodítko a odrážedlo
  •     motiv pohádky Peppa Pig
  •     vhodné pro chlapce i dívky
  •     úložný prostor pod sedadlem
  •     volant se otáčí do stran o 30 °
  •     vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  •     pohodlné sedadlo
  •     dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  •     roste s dítětem od 10 do 36 měsíců

 

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 10 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozměry balení55*24*27 cm
Celková délka54 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,5 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné