Odrážedlo a chodítko Auto Fille 2v1 Smoby růžové od 10 měsíců

Popis produktu

Smoby odrážedlo a chodítko pro děti Auto Fille je krásné růžové autíčko určené pro holčičky od 10 měsíců. Odrážedlo je provedeno ve formě autíčka s veselou tvářičkou, které na první pohled upoutá každé děťátko. Výhodou autíčka je to, že roste spolu s vaším dítětem. Ve věku 10 měsíců, když se děťátko učí chodit, slouží autíčko jako chodítko. Autíčko funguje jako opora během prvních krůčků, kdy se dítě zezadu drží opěradla autíčka. Později si holčička dokáže pěkně sednout na autíčko a odrážet se nožičkami. Směr jízdy určuje otáčením volantu, pro větší pohodlí se může opřít. Odrážedlo a chodítko v jednom má bezpečnostní prvky pod kolečky, které zabraňují převrácení autíčka. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Smoby dívčí odrážedlo v provedení růžového autíčka je skvělou pomůckou při pohybovém vývoji vašeho dítěte. Široké sedadlo na autíčku přispívá ke správnému vývinu kyčelních kloubů u dětí. Pod sedačkou je ukryt úložný prostor pro hračky. Usměvavé autíčko v růžových odstínech se zelenými a žlutými doplňky je dekorováno jemnými obrázky. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou životnost. Smoby odrážedlo pro dívky je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s precizností, při dodržení bezpečnostních norem. Rozměry odrážedla pro děti jsou 54*27*40 cm. Svou barevností je vhodné hlavně pro dívky. Výška sedadla od země je 21 cm, šířka sedadla je 17 cm a výška ručky od země je 40 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro holčičky. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  • originální design autíčka s usměvavou tváří
  • využitelné jako chodítko a odrážedlo
  • bezpečnostní prvky pod koly jako ochrana proti převrácení
  • úložný prostor pod sedadlem
  • roste spolu s dítětem
  • volant se otáčí do stran o 30°
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • pohodlné sedadlo
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 10 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 10 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozměry balení55*24*27 cm
Výška sedací plochy21 cm
Celková délka54 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,50 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.