Odrážedlo a chodítko auto Cars Disney Smoby s opěrkou a úložným prostorem červené od 10 měsíců

Popis produktu

Dětské autíčko Cars Disney je moderní a kvalitní odrážedlo a chodítko v jednom od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Originální autíčko v červené barvě je vhodné zejména pro chlapce od 10 měsíců. Dětské odrážedlo Auta roste s vaším dítětem a přizpůsobuje se jeho potřebám. 10měsíční dítě používá chodítko jako pomůcku při svých prvních krocích a od 12 měsíců si může na autíčko sednout a odrážet se nohama. Kvalitní kolečka na odrážedle jsou vyrobena z měkčeného plastu a proto se na nich jezdí dobře v exteriéru i interiéru.

S multifunkčním odrážedlem se dítě učí udržovat rovnováhu, posiluje své svalstvo. Dětské odrážedlo také pomáhá dětem při jejich pohybovém a motorickém vývoji. Široké sedadlo na autíčku přispívá ke správnému vývinu kyčelních kloubů u dětí. Odrážedlo s motivem Cars (Auta) má realistickou podobu známého autíčka McQueen, které si oblíbily děti po celém světě. Animované postavičky a hrdinové z Disney pohádek jsou populární u všech malých dětí, které rády sledují jejich pohádky a dobrodružství, díky čemuž se rozvíjí i jejich fantazie a představivost.

Odrážedlo Smoby je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, povrch je jemný, sametový na dotek. Volant je možné otáčet do každé strany o 30 stupňů. Bezpečnost dítěte je zajištěna také díky zábraně, která se nachází v přední a zadní části autíčka a zabraňuje jeho převrácení, což ocení i rodiče. Rozměry odrážedla jsou 54*27*40 cm, přičemž celková výška je 40 cm a délka 54 cm. Sedadlo je ergonomicky tvarované, nabízí dětem nejvyšší komfort při sezení. Pod sedačkou se nachází tajný úložný prostor, kam si chlapci mohou schovat různé drobnosti a hračky. Vysoká opěrka je stabilní, děti se mohou o ni bez obav opřít.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který má dlouhou tradici a vyrábí ty nejkvalitnější plastové hračky v originálním vyhotovení. Všechny hračky jsou vyrobeny tak, aby dbaly o bezpečnost dětí. Každá hračka má zaoblené hrany a proces výroby je přísně kontrolován. Plast na hračkách Smoby je příjemný a sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost a fantazii.

Vlastnosti

  • multifunkční autíčko – chodítko i odrážedlo
  • volant se otáčí do stran o 30°
  • oblé hrany, povrch sametový na dotyk
  • praktická zábrana zabraňuje převrácení
  • roste s dítětem od 10 měsíců
  • prvotřídní francouzský výrobek
Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 10 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozměry balení56*25*27 cm
Celková délka54 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,9 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.