Odrážedlo a chodítko Auto Balade 2v1 Smoby se zvukem růžové od 6 měsíců

Popis produktu

Autíčko Balade je vyrobeno ve Francii společností Smoby. Dětské odrážedlo je růžové odrážedlo a chodítko v jednom pro holčičky. Dětské odrážedlo roste spolu s dítětem již od 6 do 36 měsíců. Nejmenší dětičky můžete v autíčku jednoduše vozit díky teleskopické vodící tyči. Na volantu autíčka se nachází hudební panel na baterie, který vydává tři různé melodie, zaujme pozornost vaší slečny a podpoří její hravost. Odrážedlo pro dívky má ergonomicky vytvarovaný sedák a vysokou opěrku pro maximální komfort při jízde. Bezpečné sezení zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás a široká opěrná hrazda, takže děťátko se může pohodlně opřít o kteroukoli stranu. Nožičky má holčička během vození vyloženy na širokých podpěrách.

Pod předními i zadními koly odrážedla jsou bezpečnostní prvky proti převrácení autíčka. Odrážedlo Auto Balade má výškově nastavitelnou vodící kovovou ručku, kterou lze jednoduše bez použití nástrojů odmontovat, stejně jako ostatní přídavné prvky. Pro maximální bezpečnost má autíčko všechny hrany oblé. Ve věku 10 měsíců se holčička pomocí odrážedla a chodítka učí chodit. Z odrážedla je odmontována vodící tyč i opěrné prvky - hrazda a stoupačky na nožičky. Děťátko se odzadu drží opěrky auta a využívá jej jako stabilní oporu při chození. Jednoleté dítě už může samostatně sedět na autíčku a odrážet se nožičkami. Kvalitní kolečka zaručují tichou a komfortní jízdu. Dívčí odrážedlo je ergonomicky pohodlné a bezpečné.

Dětské odrážedlo je provedeno v dívčích barvách růžové a žluté, doplněné zelenými detaily. Celé odrážedlo s usměvavý tvářičkou je dekorováno jemnými obrázky přírody. Odrážedlo má zabudovanou i skrýš na hračky umístěnou pod sedadlem autíčka, do které se pohodlně vejde například lahvička s čajík. Odrážedlo a chodítko Auto Balade pochází z dílny francouzského výrobce Smoby. Značka Smoby je přední francouzský producent dětských hraček a pohybových pomůcek. Odrážedlo spojuje množství inovativních myšlenek, díky přídavným zařízením v něm můžete dítě jednoduše vozit. Odrážedlo je vyrobeno z kvalitních a zdraví neškodných materiálů. Díky praktickým rozměrům 54*41*46 cm nezabere mnoho místa.

Vlastnosti

  • originální design autíčka s usměvavou tváří
  • vodící rukojeť pro rodiče
  • úložný prostor pod sedadlem
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
  • elektronický panel na baterie s různými melodiemi
  • ergonomicky tvarovaný sedák
  • bezpečnostní prvky proti převrácení
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 měsíců
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*41*46 cm
Rozměry balení63*30*36 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,10 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...