Odrážedlo a chodítko 2v1 Auta Smoby červené od 10 měsíců

Popis produktu

Smoby odrážedlo pro děti s motivem z dětské pohádky Cars je krásné červené odrážedlo vhodné pro děti od 10 měsíců. Jeho výhodou je to, že roste spolu s vaším dítětem. Používá jej od 10 měsíců, kdy dítě začíná chodit a dělat své první kroky. Opírá se o zadní opěrku a postupně nabývá jistotu. Dítě ve svých 12 měsících samostatně sedá na autíčko a pomocí nožiček se odráží a posouvá dopředu. Při jízdě je plně samostatné. Dítě své oblíbené pohádkové odrážedlo využívá od 10 měsíců až do 3 let. Pod sedadlem autíčka je praktický úložný prostor, kde si dítě může odložit hračky nebo různé jiné poklady.

Chlapecké odrážedlo v provedení červeného autíčka má černé doplňky a milou tvářičku, která na nejmenší děti působí velmi pozítvne. Široké sedadlo na autíčku přispívá ke správnému vývinu kyčelních kloubů u dětí. Je skvělou pomůckou při motorickém a pohybovém vývoji vašeho dítěte. Je provedeno v nádherných barvách a má motiv autíčka McQeena z pohádky Cars. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou trvanlivost. Smoby odrážedlo Cars je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s francouzským šarmem a precizností. Výška sedla od země je 21 cm, šířka sedáku je 17 cm a výška ručky od země je 40 cm. Je vhodné hlavně pro chlapce. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  • je využitelné jako chodítko a odrážedlo
  • motiv oblíbené pohádky Cars (Auta)
  • zářivá červená barva
  • úložný prostor pod sedadlem
  • roste spolu s dítětem
  • volant se otáčí do stran o 30°
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • pohodlné sedadlo
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 10 měsíců

 

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 10 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozměry balení56*25*27 cm
Výška sedací plochy21 cm
Celková délka54 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,5 kg
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné