Odrážedlo Bubble Go File 2v1 Smoby se stříškou a zvukem růžové od 6 měsíců

Popis produktu

Dětské odrážedlo Bubble Go od Smoby je inovativní novinka mezi dětskými odrážedlemi pro použití v interiérech i exteriérech, vše díky svým širokým kvalitním gumovým kolečkům. Růžové odrážedlo a autíčko 2v1 lze jednoduchým způsobem, bez použití jakéhokoliv nářadí přizpůsobit potřebám vašeho dítěte. Je vhodné pro dívky již od 6 měsíců, kdy se seznamují se světem kolem sebe. Děťátko sedí pohodlně a bezpečně na sedadle a nechá se vést svým rodičům. Pomocí rodičovské ručky s pevnou kovovou konstrukcí je ovládání odrážedla praktické a pohodlné. Ručka je efektivní vybavena držákem na láhev. Díky růžové sluneční cloně s motivem vlaštovek je vaše děťátko během vycházek venku chráněny před slunečními paprsky. V případě potřeby se dá slunečník jednoduše odmontovat.

Sedadlo dětského odrážedla je ergonomicky tvarované tak, aby se dítěti sedělo či nejpohodlnější. Bezpečnost zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás, který dítě fixuje. Na zábavu vašemu hubeňourovi poslouží melodický panel s barevnými hračkami Activity, které podporují nejen jeho fantazii ale skvělým způsobem dítě zabaví. Panel je upnutý na volantu dětského odrážedla Bubble Go 2v1, kde je zabudován elektronický klakson na baterie, ty jsou součástí balení (jsou testovací). Ve věku jednoho roku je slečna dostatečně velká, aby se jí Bubble Go 2v1 mohlo přeměnit na dětské autíčko - odrážedlo. Dítě s ním zažije spoustu zábavy, a zároveň autíčko podpoří jeho pohybový rozvoj posílením svalů na nohou.

Pod sedadlem odrážedla je praktický úložný prostor na převážení drobností a dětských hraček. Odrážedlo Bubble Go 2v1 je vyrobeno z kvalitního plastového materiálu s jedinečnými odolnými vlastnostmi, které zaručují dlouholetou spolehlivost vašeho dětského odrážedla. Bubble Go File je provedeno v krásných dívčích barvách kombinace odstínů růžové a bílé barvy. Dětské odrážedlo Smoby Bubble Go 2v1 je kvalitní francouzský produkt světoznámé společnosti, která se zabývá produkcí kvalitních dětských hraček a pomůcek, které splňují nejpřísnější evropská kritéria. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je zárukou kvality ověřené během dlouhých let. Rozměry odrážedla jsou 63*35*55 cm.

Vlastnosti a výhody

  • použití v interiéru i exteriéru
  • sklápěcí stříška, která se dá odpojit
  • odpojitelná vodící rukojeť se stojanem na láhev pro rodiče
  • rodič může kontrolovat jízdu dítěte ručkou
  • dítě může jezdit samostatně
  • dítě posiluje svalstvo na nohou a pohybové dovednosti
  • odrážedlo má hrací panel s tlačítky, které vydávají zvuky
  • vhodné od 6 měsíců
Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*35*55 cm
Rozměry balení68*39*38 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,50 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné