Odrážedlo Bobby Car Neo Rosé BIG růžové zvukové s 3vrstvými gumovými koly a ergonomické sedátko od 12 měsíců

Popis produktu

Stylové odrážedlo ve tvaru luxusního autíčka Bobby Car Neo Rosé představuje vynikající dárek pro všechny děti a zejména dívky od 1 do 5 let. Na autíčku zaujmou malé řidičky zvukové efekty, které činí každou jízdu realističtější a zajímavější. Odrážedlo s evropským designem v jemném růžovém provedení má oblé tvary a pohodlné ergonomické sedátko. Děti budou mít velkou radost i z klaksonu, skvělý zážitek z jízdy umocňuje také velká mřížka chladiče v přední části autíčka.

Odrážedlo Bobby Car Neo Rosé je robustní a pevné autíčko, disponuje vysokou nosností až 50 kg. Barvy odrážedla jsou chráněny před vyblednutím speciálním UV filtrem, takže si i po dlouhé době zachová svůj krásný vzhled. Kvalitní 3vrstvá gumová kolečka odrážedla jsou tichá, nabízejí vynikající jízdní vlastnosti v interiéru i exteriéru. Vyznačují se vysokou odolností, na pláštích mají vyraženou značku BIG a dokonale ladí s autíčkem.

Jízda na odrážedle podporuje správný vývoj kyčlí, protože dítě sedí na odrážedle široce rozkročené. Volant odrážedla určuje směr jízdy, má vůli do stran 30°. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarováno a certifikováno. Sedačka má navíc podložku pro koleno, takže větší dětičky se mohou odrážet jednou nohou – podobně jako na koloběžce. V zadní části odrážedla se nacházejí odrazná světla. Váha odrážedla je 3,6 kg. Celkové rozměry odrážedla jsou 57*30*39 cm, sedátko je ve výšce přibližně 20 cm.

V přední i zadní části autíčka jsou konektory pro připojení doplňků značky BIG – vozík, tažné lano apod. Německý výrobce BIG produkuje kvalitní hračky pro děti různých věkových kategorií. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Odrážedlo pro děti je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné.

Vlastnosti

  • růžové odrážedlo s klaksonem
  • realistické provedení
  • nosnost 50 kg
  • konektory pro připojení doplňků (vozík, lano)
  • podložka na koleno – starší děti jezdí podobně jako na koloběžce
  • vhodné od 12 měsíců
  • přizpůsobené pro jízdu v interiéru i exteriéru
  • speciální UV filtr pro ochranu barev
  • ergonomicky tvarované sedátko
  • kvalitní německý výrobek
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Hmotnost3,6 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.