Odrážedlo auto Bobby Car Classic Blowball BIG modré s klaksonem a trendy nálepkami od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo auto Bobby Car Classic Blowball od německého výrobce BIG je skvělým dárkem pro všechny děti od 1 do 5 let. Autíčko v jemném modrém provedení je ozdobeno stylovými nálepkami a nápisem BIG Bobby Car. Chlapci i dívky si odrážedlo oblíbí na první pohled a díky němu si mohou už brzy trénovat svaly na nohou. Nadčasové odrážedlo podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte, také správný vývoj kyčlí, protože dítě sedí na odrážedle široce rozkročené. Odrážedlo se pyšní vysokou nosností až 50 kg.

Volant odrážedla má vůli do stran 30°, je vybaven funkčním mechanickým klaksonem, takže děti budou mít z jízdy realističtější zážitek. Plastový povrch odrážedla je chráněn před poškozením slunečními paprsky kvalitním UV filtrem, takže si i po letech zachová své krásné barvy. Pevná kola s odolnými pneumatikami zaručují vynikající jízdní vlastnosti a stabilitu. Sedadlo je ergonomicky tvarováno pro maximální jízdní komfort. Sedačka má navíc vyjmutí pro koleno, takže větší dětičky se mohou odrážet jednou nohou – podobně jako na koloběžce.

V přední i zadní části autíčka jsou konektory pro připojení doplňků značky BIG – vozík, tažné lano apod. Použité, zdravotně nezávadné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem, dětské odrážedlo má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Nízký podvozek zajišťuje stabilitu autíčka na jakémkoli povrchu. Rozměry produktu jsou 58*30*38 cm.

Hračky BIG jsou testovány německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Vlastnosti

 • modré odrážedlo s nálepkami
 • funkční mechanická houkačka
 • vysoká nosnost 50 kg
 • má konektory pro připojení doplňků (vozík, lano)
 • má podložku na koleno – starší děti jezdí podobně jako na koloběžce
 • vhodné od 12 měsíců
 • chráněno proti převrácení
 • přizpůsobeno pro jízdu v interiéru i exteriéru
 • speciální UV filtr pro ochranu barev
 • ergonomicky tvarované sedátko podporuje správný vývoj kyčlí
 • kvalitní německý výrobek
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu58*30*38 cm
Celková výška38 cm
ZvukovéAno
Hmotnost3 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024BIG55974 Autíčko,BIG55975 Autíčko
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.