Odrážedlo Baby Mobile Smoby červené od 10 měsíců

Popis produktu

Smoby odrážedlo pro děti ve stylu autíčka Baby Mobile je krásné červené autíčko, do kterého si dítě sedne, kroutí volantem a nechá se vést. Dítě má nohy položené pohodlně na plné podlaze. Poklop podlahy lze snadno odstranit tak vodící ručka dětského odrážedla. Dítě tak samo šlape nožkami po zemi a odráží se. Odrážedlo pro děti má velmi pěkně řešenou rodičovskou ručku žluté barvy, která se dá později sundavat. Z obou stran má pevnou pohodlnou opěrku, která se později může odstranit. Dítě tak může vcházet a vycházet z dětského odrážedla samostatně.

Odrážedlo pro děti Smoby Baby Mobile je provedeno v krásné zářivé červené barvě s modrými doplňky a obrázky. Volant má klakson. Odrážadlo je vhodné pro děti od 10-36 měsíců. Je to velmi pěkný a vhodný dárek pro dítě. Pomáhá mu s rozvojem motorických a pohybových dovedností jakož i se stabilitou a rovnováhou. Smoby Baby Mobile je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které vám vydrží dlouhá léta. Smoby je ověřená kvalita francouzské výroby. Má velmi kvalitní kolečka a stabilní konstrukci. Odrážedlo má rozměry 93 * 74 * 46 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  •     originální design autíčka v zářivé barvě
  •     odpojitelná podlaha
  •     odpojitelná vodící madlo pro rodiče
  •     vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle
  •     ochranná opěrka po stranách
  •     ergonomicky tvarovaný sedák
  •     dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  •     vhodné od 6 do 36 měsíců
  •     kvalitní francouzský výrobek

 

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 10 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu93*74*46 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...