Odrážedlo auto Bobby Car Classic Unicorn BIG ekologické tyrkysové s klaksonem a trendy nálepkami od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo auto Bobby Car Classic Unicorn od německého výrobce BIG představuje vynikající dárek pro všechny děti od 1 do 5 let. Autíčko v nádherném tyrkysovém provedení si mohou vaši nejmenší ozdobit designovými nálepkami, mezi kterými je i obrázek jednorožce. Chlapci i dívky si odrážedlo oblíbí na první pohled a díky němu si mohou už velmi brzy trénovat svaly na nohou. Nadčasové odrážedlo podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte, také správný vývoj kyčlí, protože dítě sedí na odrážedle široce rozkročené. Odrážedlo se pyšní vysokou nosností až 50 kg.

Volant odrážedla má vůli do stran 30°, je vybaven funkčním mechanickým klaksonem, takže děti budou mít z jízdy realističtější zážitek. Plastový povrch odrážedla je chráněn před poškozením slunečními paprsky kvalitním UV filtrem, takže si i po letech zachová své krásné barvy. Pevná kola s odolnými pneumatikami zaručují vynikající jízdní vlastnosti a stabilitu. Sedátko je ergonomicky tvarováno pro maximální komfort z jízdy. Sedačka má navíc vyjmutí pro koleno, takže větší dětičky se mohou odrážet jednou nohou – podobně jako na koloběžce.

V přední i zadní části autíčka jsou konektory pro připojení doplňků značky BIG – vozík, tažné lano apod. Při výrobě se použily zdravotně nezávadné materiály, které jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem, dětské odrážedlo má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Nízký podvozek zajišťuje stabilitu autíčka na jakémkoli povrchu. Rozměry produktu jsou 58*30*38 cm.

Hračky BIG jsou testovány německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Vlastnosti

 • tyrkysové odrážedlo s nálepkami
 • funkční mechanický klakson
 • vysoká nosnost 50 kg
 • má konektory pro připojení doplňků (vozík, lano)
 • má podložku na koleno – starší děti jezdí podobně jako na koloběžce
 • vhodné od 12 měsíců
 • chráněno proti převrácení
 • pevná a odolná karoserie vyráběná technologií Blow molding
 • přizpůsobeno pro jízdu v interiéru i exteriéru
 • speciální UV filtr pro ochranu barev
 • ergonomicky tvarované sedátko podporuje správný vývoj kyčlí
 • kvalitní německý výrobek

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu58*30*38 cm
Rozměry balení59*27*31 cm
Celková délka58 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Hmotnost2,9 kg
Nosnostmax. 50 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.